česky anglicky

Anabell - pomoc osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým

Anabell logo

Při registraci na letošní ročník běžeckého závodu nabídneme nově i možnost zvolit charitativní podporu Centra Anabell, které se zaměřuje na pomoc osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým. Pokud nemáte zájem o jídlo po závodě nebo bavlněné účastnické tričko v rámci startovního balíčku, zvolíte jednoduše v registračním formuláři volbu "bez" a my poukážeme příslušnou částku na účet Centra Anabell.

Seznam dárců a účel sbírky

Celou vybranou částku oficiálně předáme po závodě v sobotu 13.10.2018 při slavnostním vyhlašování výsledků. Pro dodržení zásady transparentnosti bude u stánku Centra Anabell po celý závodní den k dispozici SEZNAM dárců i s celkovou vybranou částkou, který si můžete kdykoli zkontrolovat.

Darovanou částku použije Anabell na finacování nutričního poradenství - na bezplatná terapeutická sezení s klienty. Pokud byste Centrum Anabell chtěli sami podpořit i jiným způsobem, můžete využít více možností. Blížší informace naleznete zde.

 

Základní informace o Centru Anabell

Smysl naší práce

Spočívá v odborné podpoře lidem s poruchami příjmu potravy, jejich blízkým i všem, kterým nejsou lhostejné psychické problémy související s neplnohodnotným nebo nedostatečným stravováním druhých.

Co děláme?

Jsme týmem sociálních pracovníků, psychologů a terapeutů, lékařů, nutričních specialistů a dalších odborníků. Nabízíme jak individuální, tak skupinovou pomoc a podporu. Naše služby jsou jak ambulantní, tak terénní. Nabízíme i telefonickou krizovou pomoc a internetové poradenství. Poskytneme vám odborné informace, literaturu i osvětové materiály. U nás nebudete čekat dlouho – jsme tu pro vás!

Proč k Anabell

Neodsoudíme vás, nabídneme pomocnou ruku a podporu, pochopení a respekt. Budeme stát při vás na cestě ke změně, na cestě k novému životu bez poruchy příjmu potravy. Pomůžeme vám nalézt odvahu a motivaci vyhledat odbornou pomoc a vydržet v léčbě.

Více informací na adrese www.anabell.cz

Děkujeme, že pomáháte.