česky anglicky

CK BRENNA si pro vás letos připravila 2 parádní ceny

BRENNABRENNA je renomovaná brněnská cestovní kancelář, která byla založena v roce 1992 a v roce 2018 oslavila 26. narozeniny. CK BRENNA patří mezi tradiční a stabilní cestovní kanceláře. Za dlouholeté působení v oboru cestovního ruchu si vydobyla své místo na českém trhu. Klienti BRENNU vyhledávají opakovaně, především pro její zkušenosti a jméno, se kterým se neodmyslitelně pojí kvalita poskytovaných služeb.

 

 

Destinace pro vaši dovolenou

Vyberte si dovolenou přesně podle svých představ. CK BRENNA je specialistou na pořádání leteckých pobytových zájezdů. Nabízí osvědčené řecké destinace - ostrov Thassos, Zakynthos, Rhodos, Santorini, Krétu, Kos, Karpathos a další. Řecko je sice nejvyhledávanější zemí pro příjemně strávenou dovolenou, avšak velmi populární je také Turecko, Egypt a Bulharsko. Nabídku zájezdů pravidelně rozšiřujeme a upravujeme k Vaší maximální spokojenosti.

BRENNA

 

First minute LÉTO 2019

Prodej zájezdů z nabídky First minute LÉTO 2019 bude zahájen již v říjnu. Nenechávejte plánování dovolené na poslední chvíli a prodlužte si tak dobu těšení na vysněný zájezd. A my Vás navíc odměníme slevou za včasný nákup. Při první dovolené s námi ušetříte 10 % z celkové ceny zájezdu a při opakovaném využití našich služeb dokonce až 12 %. Speciální slevy nabízíme také pro novomanžele, seniory 55+ nebo skupiny.

Facebookový profil CK BRENNA

Sledujte aktuální dění v CK BRENNA a mějte tak přehled o každé destinaci, kterou CK BRENNA nabízí. Na našem Facebooku také naleznete mnoho fotografií, které dokreslují atmosféru jednotlivých pobytů našich spokojených zákazníků. Milujete fotografie moře, pláže a dobrého jídla? To vše naleznete na Instagramu CK BRENNA, kde o takové není nouze.

BRENNA

 

Soutěžte o zájezdy v hodnotě 50.000 Kč

V rámci našeho partnerství nám CK BRENNA poskytla dva poukazy na letní dovolenou.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Tým ČSOB Vokolo priglu ve spolupráci s CK BRENNA