česky anglicky

Dárkový poukaz na ČSOB Vokolo priglu 2019


Darujte svým blízkým, známým, kamarádům běžecký zážitek, na který jen tak nezapomenou. Darujte jim výzvu v podobě oběhnutí Brněnské přehrady celé dokola. Každý to s trochou tréninku zvládne. Máme tu pro vás opět dárkové poukazy na naše kulatiny, tedy 10. ročník ČSOB Vokolo priglu. Můžete ho využít jako dárek nejen k narozeninám, ale třeba nadcházejícím Vánocům.

Dárkové poukazy můžete osobně zakoupit od středy 24.10.2018 na kamenné prodejně Triexpertu v Brně na Milady Horákové 20 (platba pouze v hotovosti) nebo je můžete objednat emailem na lenka.bertova@vokolopriglu.cz a platbu uhradit bankovním převodem.

V případě emailové objednávky zároveň uhraďte platbu na účet: 2800124350/2010 a nezapomeňte uvést Vámi zvolený variabilní symbol, dle kterého platbu identifikujeme. Po připsání částky na účet bude na adresu uvedenou v objednávce dárkový poukaz odeslán.


Vzorové znění emailové objednávky
:

"Objednávám tímto dárkový poukaz na ČSOB Vokolo priglu 2019 v počtu XXX. Jméno a příjmení objednatele, variabilní symbol a adresa pro doručení dárkového poukazu".

 

Dárkový poukaz

 

Termín 10. ročníku je naplánován opět na druhou říjnovou sobotu, tedy 12.10.2019. Po spuštění registrace na závod, 12.4.2019, se "obdarovaný" zaregistruje na www.vokolopriglu.cz (nutno vložit bezpečnostní kód, který je uveden na čelní straně poukazu) nebo se dostaví na brněnskou prodejnu Triexpert, kde jej obsluha zaregistruje sama. Upozorňujme, že dárkové poukazy není možné uplatnit po uzavření registrace.

Přejeme Vám všem krásný podzim a pohodový konec roku 2018.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým ČSOB Vokolo priglu