česky anglicky

Dárkový poukaz na Triexpert Cup 2018

 

Spolu s prodejem dárkových poukazů na 9. ročník TRIEXPERT Vokolo priglu jsme zároveň spustili i prodej dárkových poukazů na předplatné 22. ročníku TRIEXPERT CUP 2017. Darujte svým blízkým, známým a kamarádům běžecký zážitek, na který jen tak nezapomenou. Za 20 závodů poháru naběhají hodně přes 150 kilometrů a to už je slušná příprava na TRIEXPERT Vokolo priglu :)

Představení poháru

TRIEXPERT CUP, je dvacetidílný Brněnský letní běžecký pohár, který se koná každou středu v 18:00 od konce dubna do poloviny září. Je tak výbornou přípravou na TRIEXPERT Vokolo priglu, který časově volně navazuje na pohár. Ten se skládá z několika tratí od 5 do 11 km, které se pravidelně opakují a díky čemuž účastníci mají v průběhu poháru dobrý přehled o vývoji své výkonnosti. Více informací najdete na na webových stránkách www.triexpertcup.cz.

 

Dárkový poukaz


Cena dárkového poukazu na předplatného celého poháru

V případě emailové objednávky zároveň uhraďte platbu na účet: 2800124350/2010 a nezapomeňte uvézt Váš variabilní symbol, který jste při platbě použili. Po připsání částky na účet bude na adresu uvedenou v objednávce dárkový poukaz odeslán.

 

Vzorové znění emailové objednávky

"Objednávám tímto dárkový poukaz na Triexpert Cup 2018 v počtu X. Jméno, příjmení, variabilní symbol a adresa pro doručení dárkového poukazu".

Po spuštění registrace předplatitelů na 22. ročník TRIEXPERT Cupu, se "obdarovaný" zaregistruje na www.triexpertcup.cz (nutno vložit bezpečnostní kód, který je uveden na čelní straně poukazu) nebo se dostaví na brněnskou prodejnu TRIEXPERT.

Děkujeme, že běháte s námi

Váš tým TRIEXPERT Vokolo priglu