česky anglicky

Dárkový poukaz na Triexpert Vokolo priglu 2017

 

Nevšední dárek pro Vaše blízké

Darujte svým blízkým, známým, kamarádům běžecký zážitek, na který jen tak nezapomenou. Darujte jim výzvu v podobě oběhnutí Brněnské přehrady celé dokola. Každý to s trochou tréninku zvládne.

A jak praví staré známé sportovní přísloví "Zážitek nemusí být krásný, ale hlavně musí být silný". A věřte, že uběhnout 14,1km kolem "Brněnského móře" je zážitkem silným pro každého... Vždyť je to 1/3 maratonu.TRIEXPERT Vokolo priglu 2016


Dárkové poukazy v TRIEXPERTu

Abyste mohli své blízké obdarovat, připravili jsme pro Vás dárkové poukazy na VIII. ročník TRIEXPERT Vokolo priglu. Poukazy jsou natištěny na tvrdém křídovém papíře a každý má svůj unikátní bezpečnostní kód. Při registraci na závod, se pak tento kód vloží do políčka "Dárkový poukaz". Po dokončení registrace tím bude přihláška zároveň uhrazena.

Dárkové poukazy si můžete osobně zakoupit na brněnské pobočce TRIEXPERTu (platba v hotovosti) nebo si jej objednat emailem na jan.huppert@vokolopriglu.cz a uhradit platbou přes účet.

V případě emailové objednávky zároveň uhraďte platbu na účet: 2800124350/2010 a nezapomeňte uvézt Vámi zvolený variabilní symbol, dle kterého platbu identifikujeme. Po připsání částky na účet bude na adresu uvedenou v objednávce dárkový poukaz odeslán.


Vzorové znění emailové objednávky

"Objednávám tímto dárkový poukaz na Triexpert Vokolo priglu 2017 v počtu X. Jméno, příjmení, variabilní symbol a adresa pro doručení dárkového poukazu".

Dárkový poukaz

 

Děkujeme, že běháte s námi

Váš tým TRIEXPERT Vokolo priglu