česky anglicky

Dárkový poukaz na Triexpert Vokolo priglu 2018

 

Darujte svým blízkým, známým, kamarádům běžecký zážitek, na který jen tak nezapomenou. Darujte jim výzvu v podobě oběhnutí Brněnské přehrady celé dokola. Každý to s trochou tréninku zvládne. Přípravy na vánoční svátky vrcholí a tak jsme pro Vás opět připravili dárkové poukazy na již IX. ročník TRIEXPERT Vokolo priglu 2018.

Dárkové poukazy můžete osobně zakoupit na kamenné prodejně Triexpertu v Brně na Milady Horákové 20 (platba pouze v hotovosti) nebo je můžete objednat emailem na jan.huppert@vokolopriglu.cz a platbu uhradit bankovním převodem.


Cena dárkového poukazu v případě nákupu na brněnské prodejně je do konce roku 590,- Kč.

Při emailové objednávce je cena 590,- Kč + poštovné (doporučené) ve výši 50,- Kč.

 

V případě emailové objednávky zároveň uhraďte platbu na účet: 2800124350/2010 a nezapomeňte uvézt Vámi zvolený variabilní symbol, dle kterého platbu identifikujeme. Po připsání částky na účet bude na adresu uvedenou v objednávce dárkový poukaz odeslán.


Vzorové znění emailové objednávky
:

"Objednávám tímto dárkový poukaz na TRIEXPERT Vokolo priglu 2018 v počtu XXX. Jméno, příjmení, variabilní symbol a adresa pro doručení dárkového poukazu".

 

Dárkový poukaz

 

Po spuštění registrace na IX. ročník, se "obdarovaný" zaregistruje na www.vokolopriglu.cz (nutno vložit bezpečnostní kód, který je uveden na čelní straně poukazu) nebo se dostaví na brněnskou prodejnu Triexpert, kde jej obsluha zaregistruje sama. Upozorňujme, že dárkové poukazy není možné uplatnit po uzavření registrace.

Přejeme Vám všem pohodový konec roku 2017.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým TRIEXPERT Vokolo priglu