česky anglicky

Hra - poznej tvář malého běžce Vokolo priglu

Stát se hvězdou běžeckého nebe je otázkou talentu i tvrdého tréninku. Trénink přichází časem, avšak talent, ten máme od narození. A jistě budete souhlasit, že bystřejší jedinci, případně skuteční jestřábové obdařeni pronikavými pozorovacími schopnostmi, dokážou již na první pohled odhalit skryté sportovní vlohy i u batolat.

Pokud si chcete vyzkoušet, zda patříte mezi hrstku vyvolených jedinců s vytříbenými smysly a rentgenovým zrakem, máme tu pro vás zvláštní hru. Nebude to však lehké – všechny fotografie, které jsme pro vás vybrali, zachycují talentované běžce v době, kdy jejich kariéra byla teprve v plenkách či řekněme počínajícím rozbřesku.

Vaším úkolem je poznat, která slovutná jména elitních závodníků Vokolo priglu patří k očíslovaným fotografiím níže. V naší hře nehledejte žádný chyták, každé jméno patří k jedné fotografii (je celkem šest jmen a šest fotografií).

Z těch, kteří správně určí všechny běžce, vybereme náhodným losem pět šťastlivců, kteří od nás dostanou běžecké ponožky Triexpert.
Věříme, že hra vás pobaví a sportovní ponožky zahřejí v nadcházející podzimní sezóně. Prohlédněte si pečlivě fotografie (můžete si poznačit i vaše tipy) a poté vyplňte tento on-line formulář. Pro identifikaci a následné kontaktování výherce musíte zadat i váš e-mail.

Každý se hlasování může zúčastnit (vyplnit formulář) pouze 1x. Odpovědi s e-maily, které budou v databázi uvedeny  vícekrát, před losováním smažeme. Děkujeme za pochopení a přejeme vám, ať vyberete správně!

Soutěž končí v neděli večer 24.9.2017 a v pondělí budou oznámeni výherci na webových stránkách www.vokolopriglu.cz a na facebooku Vokolo priglu.

Hra : poznej tvář malého běžce Vokolo priglu

Jména eleitních běžců, které najdete na fotografiích, v abecedním pořadí:

 

Ti všichni se umístili na stupních vítězů při loňském TRIEXPERT Vokolo priglu a letos opět budou bojovat v soutěži o "Nejlepšího českého a slovenského běžce".

Tuto soutěž letos opět sponzoruje generální partner TRIEXPERT, který věnuje deseti nejlepším českým a slovenským závodníkům a závodnicím na "prize money" částku přesahující 40.000,-Kč (viz propozice závodu zde).

Elitní závodníci prosím hlaste svoji účast panu Tomáši Kalinovi (tomas.kalina@triexpert.cz), který zařídí pro Vás vše potřebné.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým TRIEXPERT Vokolo priglu

 

Ps. malá NÁPOVĚDA - fotografie z loňského TRIEXPERT Vokolo priglu 2016 najdete ve fotogalerii Moniky Hlaváčové zde