česky anglicky

Již příští týden jedinečný seminář s ENERVITem

Máme pro Tebe výjimečnou příležitost. V pondělí 4.9.2017 budeme na brněnském TRIEXPERTu pořádat letošní poslední seminář o tréninkových principech, správné výživě, metabolismu a dalších faktorech, které významně ovlivňují výkonnost na tréninku i samotném závodě.

Chystáš se na TRIEXPERT Vokolo priglu? Trénuješ, ale výsledky nikde? Nevíš, jakou výživu k svému tréninku zvolit? Co jíst a kdy? Co před tréninkem, v průběhu a po tréninku? Už nevěš hlavu a přijď na náš seminář, který pro Tebe pořádáme společně s ENERVITem. Dozvíš se vše potřebné a budeš mít i prostor na svoje dotazy. Všechny pobrané informace pak můžeš využít třeba při vrcholu podzimní sezóny, na TRIEXPERT Vokolo priglu 2017. Seminář povede Karolína Preislerová a dotazy budete moc směřovat i na zkušeného běžce a specialistu z TRIEXERTu, Vítka Kněžínka.

Enervit

Během semináře bude probíhat i seznamování s produkty ENERVITu, jejich optimálním časováním a účinky v návaznosti na složení a s důrazem na optimální zařazení do tréninku a závodu. Chybět nebude ani ochutnávka. V případě zájmu bude možnost si zakoupit vybrané balíčky přímo na místě. Seminář je pro Tebe ZDARMA! Kapacita míst je však omezená, proto si svoje místo REZERVUJ e-mailem na jan.huppert@vokolopriglu.cz.


Pokud si chceš už před seminářem otevřít nové obzory nebo si rozšířit palebné pole pro dotazy, podívej se již dnes na Výživové okénko Enervitu.

Děkujeme, že běháš s námi.

Tvůj tým TRIEXPERT Vokolo priglu