česky anglicky

Kapacita ČSOB Vokolo priglu 2018 naplněna

registrace na běžecký závod kolem Brněnské přehrady byla ukončena. 50 dní před startem běžeckého klání je zcela naplněna jeho kapacita. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni registrace zastavit.

Jediná možnost, jak získat startovní číslo je od 1.9.2018 přeregistrace.

Registrace ukončena

Kapacita závodu je stanovena na cca 2.100 startujících běžců a běžkyň. Toto číslo je dlouhodobě stanoveno na základě našich zkušeností s pořádáním závodu. Zázemí závodu na loděnici TJ LS Brno a především úzké místa na trati kolem Brněnské přehrady (zejména úsek Skalky) nás limituje v navyšování kapacity závodu. Větší množství běžců by bylo na úkor komfortu Vás závodníků a my Vám chceme dopřát co nejlepší běžecký zážitek bez front, tlačenic v zázemí a případné zácpy na trati :).

Je nám líto, že na některé zájemce se nedostane... Opakovaně jsme všem unikátním účastníkům předchozích ročníků (více jak 9.000 běžců) psali hromadný email o možnosti se zaregistrovat, zveřejňovali novinky o registrace na webových stránkách www.vokolopriglu či na Facebooku Vokolopriglu... Více jsme již dělat nemohli...

V současné době je přihlášeno přes 2.400 běžců, z nichž dle předchozích zkušeností 10-15% z různých důvodů nepoběží. Účast na závodě tedy bude opět cca 2.100 běžců, jak je předpokládáno a jak tomu bylo v předchozích dvou letech.

Pokud se k Vám informace nedostaly či jste chtěli běžet letos poprvé, mám pro Vás potěšující zprávu... Příští rok bychom chtěli pořádat druhou říjnovou sobotu 12.10.2019 i jubilejní desátý ročník! Registrace bude spuštěna opět půl roku před startem závodu 12.4.2019. Zapište si to prosím do kalendáře...

Jedinou možností, jak se ještě přihlásit, je získat startovní číslo od již přihlášeného běžce (Přeregistrace - viz dále).

Držitelé VOUCHERŮ

Pokud máte v držení VOUCHER 2018 (dárkový poukaz, kód k registraci) opravňující Vás ke startu, využijte tento dodatečný registrační formulář pro držitele voucherů. V případě potíží kontaktujte prosím paní Lenku Bertovou (email: lenka.bertova@vokolopriglu.cz) pro další instrukce.

 

Vokolo priglu 2017

Přeregistrace

Vzhledem k tomu, že registrace probíhala již od dubna, je sposta přihlášených běžců, kteří nakonec z různých důvodů nemohou běžet (zdravotní stav, služební cesta, svatba apod.). Všichni tito běžci mohou od soboty 1.9.2018 nabízet své startovní číslo formou přeregistrace.

Informaci o tom, že někdo nabízí své startovní číslo naleznete na Facebooku Vokolopriglu. Konkrétní způsob, jak přeregistraci provést, naleznete zde.

Přeregistrace bude ukončena v pondělí 24.9.2018 v 23:59. Neotálejte prosím tak s nabídkou či poptávkou startovní čísla. Po ukončení přeregistrace nebude již možné startovní číslo nabídnout ani získat. Děkujeme za pochopení.

Dobrovolníci - poznejte závod zevnitř :)

Pokud na Vás již nezbylo startovní číslo, máme pro Vás ještě jednu speciální možnost, jak být jeho součástí...

Staňte se prosím součástí naší velké rodiny dobrovolníků. Potřebujeme na závod celkem 200 organizátorů. Budeme moc rádi, když nám pomůžete s jeho organizací. Vězte, je to nevšední zážitek. My pro Vás na oplátku mámě připravenu řadu benefitů ...

Organizátorskou mikinu, účastnické tričku, 30% slevu do brněnské běžecké prodejny TRIEXPERT a po závodě losování v tombole o 5.000,-Kč darovanou TRIEXPERTEM!

Blíže o náplni práce, termínech výpomoci a on-line registraci dobrovolniků najdete na odkazech níže.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

Leták DOBROvolníci VP 20018

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc