česky anglicky

Kapacita TRIEXPERT Vokolo priglu 2017 vyčerpána

ve čtvrtek 21.9.2017 jsme z důvodu naplnění kapacity 8. ročníku běhu kolem Brněnské přehrady zastavili registraci na "TRIEXPERT Vokolo priglu 2017".

Jediná možnost, jak získat startovní číslo je přeregistrace od jiného již přihlášeného závodníka, který se závodu neúčastní.

Možnost přeregistrace bude otevřena do pondělí 2.10.2017 do 18:00hod. Zájemcům o startovní číslo doporučujeme sledovat facebook VOKOLOPRIGLU, kde se startovní čísla nabízejí....

Bližší informace o možnosti přeregistrace

- závod jednotlivců zde

- závod člena týmů zde

 

Jiří Homoláč

 

Poznámka organizátorů:

Administrativní poplatek za přeregustraci ve výši 150,-Kč byl stanoven, aby pokryl naše administrativní náklady s přeregistrací. Je nutné nejen v systému registrací ručně provést záměnu závodníků, kontrolovat bankovní účet s došlou platbou a vyznačovat platbu v systému, ale také často před závodem měnit startovní listinu a již vytištěná startovní čísla. Doplatek rozdílu mezi startovným běžným a zvýhodněným startovným členům TRIEXPERT klubu byl bohužel zaveden kvůli tomu, že se objevovaly případy, že se lidé registrovali se zvýhodněným startovným a těsně před závodem prodávali své startovné za běžnou předzávodní cenu...

Dobrovolníci

Nepodařilo se Vám získat místo na startovním roštu? Nezoufejte a staňte se členy naší organizátorské rodiny.

Nahlédněte do organizace našeho závodu zevnitř. Pomožte nám uspořádat akci pro 2.000 běžců z celé České republiky i ze zahraničí.

V závodní den je potřeba na 200 dobrovolníků. Bližší informace najdete zde.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým TRIEXPERT Vokolo priglu

 

Dobrovolníci TRIEXPERT Vokolo priglu 2017