česky anglicky

Nejvyšší čas objednat si ENERVIT balíček na TRIEXPERT Vokolo priglu

Enervit logo

Chystáte se letos na TRIEXPERT Vokolo priglu? Chcete závod zvládnout v co nejlepším čase, mít po závodě stále dostatek energierychleji zregenerovat? Pak je nezbytnou povinností dbát na dostatečný příjem energie, a to jak před závodem, během něj i po doběhu.

Trať závodu Vokolo priglu není právě snadná ani krátká. Posilnit se na takový výkon třeba krajícem dobrého chleba se sádlem, solí a cibulí se však může stát osudným nejen běžcům, kteří by se ocitli ve Vaší blízkosti, ale především Vám samotným. O sportovní výživě je dobré totiž něco vědět.

Doporučený výživový plán

Abyste to však nemuseli hodiny studovat, připravil pro vás partner závodu – společnost ENERVIT tři výživové plány. Postačí vědět, v jakém časovém horizontu plánujete závod dokončit a podle toho si vybrat adekvátní výživový plán. Tyto plány jsou velmi populární a byly vytvořeny na základě zkušeností výživových odborníků a elitních sportovců. Chcete-li se dozvědět více o správné výživě a jejím dopadu na výkon, podívejte se sem. Diky partnerství s ENERVITEM navíc tyto balíčky můžete pořídit za exkluzivní ceny.

Výživové plány ENERVIT podle délky vytrvalostního výkonu

Výkon do 1 hodiny

(cena 140,- Kč)

Výkon do 1,5 hodiny

(cena 269,- Kč)

Výkon do 2 hodin

(cena 309,- Kč)

Abychom vám ušetřili váš drahocenný čas, můžete si vybraný balíček objednat nyní a při prezenci na závod si jej vyzvednout na stánku ENERVIT. 

Jak na objednávku?

Vyberte si požadovaný balíček a zašlete svou objednávku na email: jan.huppert@vokolopriglu.cz. V objednávce uveďte:

Po odeslání Vám přijde potvrzovací email, kde najdete platební údaje. Úhrada se provádí převodem na účet. Objednávky je možné zasílat nejpozději do úterý 3.října.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým TRIEXPERT Vokolo priglu