česky anglicky

Nový generální partner Vokolo priglu

Osm let jsme všichni znali běh kolem Brněnské přehrady pod oficiálním názvem „TRIEXPERT Vokolo priglu“. Vlajku generálního a titulárního partnerství pevně a hrdě nesla sportovní firma, která se dlouhodobě specializuje na běh a všechno kolem běhu - TRIEXPERT.

Trochu historie a přelomový rok 2010

V roce 2007 v Praze vznikla první běžecká prodejna v České republice. Prodejna TRIEXPERTU byla v Táboritské ulici a přilákala okamžitě stovky a stovky nadšených běžců. Amatéři i profesionálové si měli poprvé u nás možnost vyzkoušet video diagnostiku na běžeckém páse a na jednom místě zkoušet běžecké vybavení renomovaných sportovních značek.

Honza Lepier, spolumajitel TRIEXPERTU a nadšený brněnský sportovec, se rozhodl, že v roce 2010 založí běžeckou prodejnu i v naší moravské metropoli. Základní myšlenkou, které je filosofií TRIEXPERTU dodnes, bylo přinést běžcům nejen běžeckou prodejnu, ale pořádat pro ně i tréninky a běžecké závody.

Tyto průkopnické aktivity se staly skutečností. V roce 2010 začal na jaře TRIEXPERT společně s Jaroslavem Kocourkem organizovat Brněnský letní běžecký pohár „TRIEXPERT CUP“, v srpnu otevřel na Milady Horákové běžeckou speciálku a aby toho nebylo málo, v říjnu se konal první ročník Vokolo priglu. A věřte, všechno to skvěle fungovalo! Na první ročník TRIEXPERT Vokolo priglu přišlo na tehdejší dobu neuvěřitelných 926 běžců!!!!

Bez TRIEXPERTU by se naše dítě „Vokolo priglu“ nikdy nenarodilo. Děkujeme za početí!

TRIEXPERT Vokolo priglu

Osm nádherných let s TRIEXPERTEM

Za osm let běželo TRIEXPERT Vokolo priglu přes 9.000 unikátních běžců. Byli jsme

V loňském roce běželo kolem Brněnského móře 2.102 běžců… Závod se stal oblíbeným běžeckým kláním a neodmyslitelnou součástí podzimní běžecké sezóny. Bylo to nádherných osm let organizátorské dřiny a bolesti na straně jedné a obrovské radosti, nadšení a vnitřního uspokojení na straně druhé.

TRIEXPERT nejen finančně a materiálně, ale především svou lidskou silou hnal náš závod neustále kupředu. Děkujeme, vážíme si 8 let podpory!

TRIEXPERT – hlavní partner

Po „dvou olympijských cyklech“ dochází ke změně na postu generálního partnera našeho závodu. TRIEXPERT se přesouvá na pozici hlavního partnera s exkluzivitou pro běžecké vybavení.

V letošním roce TRIEXPERT otevřel po Praze, Brně a Českých Budějovicích další dvě běžecké prodejny, a to v Ostravě a Hradci Králové. Dále bude nerozlučně spojen s naším závodem jako jednička na běžeckém trhu u nás. Naše partnerství nekončí, dále nás bude TRIEXPERT podporovat finančně, materiálně i personálně. Děkujeme, těšíme se na další spolupráci!

Vokolo priglu se neuvěřitelně rozrostlo ... Za těch osm let se více jak zdvojnásobil počet účastníků a ztrojnásobil rozpočet celé akce. Po vzájemné dohodě s TRIEXPERTEM jsme oslovili nového velkého partnera, který by měl pomoci dále udržet kvalitu našeho závodu a přinést v budoucích letech finanční stabilitu. Stabilitu tolik nezbytnou pro financování neustále se zvyšujících nákladů na organizaci našeho běžeckého klání.

ČSOB – generální partner

ČSOB Vokolo priglu

Oslovili jsme ČSOB a.s., která byla již dva roky hlavním partnerem naše závodu se svým zajímavým projektem ČSOB Na Zdraví. Oboustranně jsme si vyzkoušeli naši spolupráci a byli jsme moc spokojeni. Domluvili jsme se tedy na rozšíření spolupráce na bázi generálního partnerství. Děkujeme, nemůžeme se dočkat, až to letos společně rozbalíme!

V sedmi různých regionech ČSOB vybralo sportovní projekty, které podporuje. Až ze sebe v závodě vydáte všechno, stavte se za nimi do jejich expozice. Jejich trenéři s vámi zkonzultují váš výkon a poradí vám, na co se zaměřit na tréninku nebo při strečinku. Uděláte zároveň něco i pro dobrou věc - můžete absolvovat speciální trojboj, který obsahuje sed-lehy, kliky a dřepy. Svojí účastí podpoříte Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové.

Budoucnost Vokolo priglu

Je ve hvězdách na hladinou Brněnského móře :). Budeme se snažit i nadále dělat náš závod stylem „Runner´s friendly“. Každoročně Vám budeme přinášet výzvu v podobě oběhnutí Brněnské přehrady kolem dokola a krásný sportovní zážitek.

Děkujeme, že běháte s námi.

Petr Božek, ředitel závodu

 

Vokolo priglu