česky anglicky

Originální nástroj firemní prezentace - eTool

eTool LOGO

eToll pro nás letos vyrobil náramky na "BĚŽECKOU SEZNAMKU".... :). Děkujeme.

Hledáte netradiční propagační klíč k srdci zákazníka?

Máte pocit, že vizitky, webové stránky a štítek u vstupu do Vaší firmy nejsou zdaleka vším, co by mohlo zákazníky upoutat? Máte pravdu, eTool se specializuje na jedinečné nástroje sloužící k prezentaci Vaší značky, které mnohdy vezmou dech i ostříleným reklamním expertům. Poradíme Vám, jak zaujmout, překvapit, potěšit nebo ohromit Vaše stávající či budoucí zákazníky.

GUMOVÉ PŘÍVĚSKY

Přívěsky jsou vděčným společníkem každé klíčenky. Kdo spatří Vaše logo, firemního maskota nebo vtipně ztvárněnou miniaturu Vašeho výrobku, bude jistě nadšen a se zájmem začne pátrat po firmě, která se může chlubit nezvyklým způsobem propagace. Klíče jsou nezbytným prostředkem ke vstupu do diskrétních oblastí života každého z nás. Pokud se Vaše firemní poselství začne vesele houpat na svazku klíčů, pomůže Vaší firmě vstoupit právě do této důležité soukromé zóny, kde dochází k přirozenému budování oboustranné důvěry. Přívěsky jsou lehké, tiché, ohebné a velmi odolné (více).

GUMOVÉ PŘÍVĚSKY

SILIKONOVÉ NÁRAMKY

Silikonový náramek je úžasným identifikačním prostředkem, který vyjma praktického využití (např. úschova klíče od skříňky na plovárně) dokáže plnit i roli svérázného posla marketingového sdělení. Není výjimkou, kdy v médiích zahlédnete celebritu, která má na ruce právě silikonový náramek společně s luxusními hodinkami. Se silikonovým náramkem se každý stává součástí určitého příběhu či společenství. Náramky tak jsou ideální volbou při budování Vaší hrdé zákaznické základny. Náramky jsou vyráběny ze 100% silikonu nikoliv levné náhražky měkčeného PVC ve špičkovém detailu provedení (více).

SILIKONOVÉ NÁRAMKY

TEXTILNÍ PŘÍVĚSKY

Umělé hmoty každému právě "nevoní". Sázka na textil je proto výjimečná ve své přirozenosti. Každý, kdo bude nosit Váš textilní přívěsek, jistě ocení preciznost šití, která je při výrobě zapotřebí. Ztvárnění byť i jednoduchého loga je otázkou stovek zcela přesných vpichů jehly šicího stroje. A nemenší počet zásahů bude mít tento doplněk jistě i v srdcích všech, kdo jej budou mít stále u sebe. Moderní textilní přívěsky jsou velmi lehké, ohebné a odolné (více).

TEXTILNÍ PŘÍVĚSKY

PVC NÁŠIVKY

Textilní nášivky doplněné PVC jsou skvělou volbou v případě, že chcete umožnit všem, kdo s vámi souzní, aby se mohli pyšnit logem či sloganem Vaší firmy. Každý člověk je jedinečný, ovšem s nášivkou je snáze poznat, že patříte k vybrané společnosti, komu fandíte či jak smýšlíte. Různé tvarování 3D/2D spolehlivě zaručí, že pro Vás najdeme ideální řešení nášivky pro zaměstnance či zákazníky (více).

PVC NÁŠIVKY

eToll pro nás letos vyrobil náramky na "BĚŽECKOU SEZNAMKU".... :)

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým TRIEXPERT Vokolo priglu