česky anglicky

Petr Vabroušek - Jak na triatlon

Petra Vabrouška asi netřeba představovat. Nestárnoucí špičkový triatlet, ale také běžec, který se vždy rád vrací na TRIEXPERT Vokolo priglu. Petr nebude chybět ani na 8. ročníku. Vedle samotné účasti na závodě však bude mít ještě jednu milou povinnost. Svým fanouškům představí svoji novou knihu: "Jak na triatlon". Zájemci si budou moci knihu na místě koupit a Petr rád přidá svůj autogram. Níže najdete krátké představení jeho knihy.

Soutěž s Vabrouškama o startovné na 9. ročník TRIEXPERT Vokolo priglu

Petra i letos doprovodí na startovní čáru nekompromisní vyzyvatel - Filip Vabroušek. Syn nebo otec? Kdo zdolá letos prigl rychleji a kolik si navzájem nadělí? Toť nelehká otázka, jejíž správná odpověď je hodna výhry v podobě startovného na TRIEXPERT Vokolo priglu 2018. Své soutěžní tipy můžete zasílat přes FB, kde bude soutěž probíhat, a to až do 7.10.2017 10:52. Výhercem se stane ten, kdo nejen tipne vítěze tohoto dvojsouboje, ale zároveň nejlépe odhadne o kolik svého rivala překoná.

Knižní novinka

Petr Vabroušek - Jak na triatlon

Milovníci běhu by neměli minout letošní novinku, která zasvítila jako jitřenka na knižním nebi. Jedná se o sborník článků Petra Vabrouška zahrnující praktická doporučení k tréninku, stravování, regeneraci i samotnému závodění.

Jak na triatlon – na co se můžete v knize těšit?

Kniha s podtitulem: Na (první) triatlon s radami nejlepšího českého závodníka je rozdělena na pět hlavních oddílů. Ty jsou věnovány postupně oblasti plavání, cyklistice a nakonec i běhu. Dále se čtenář dozví, jak podle Vabrouška nejlépe spojit tyto tři odlišné disciplíny do jednoho nerozlučného celku. V poslední části knihy pak získáte cenné informace o tréninku, regeneraci a výživě.

Kdo je Petr Vabroušek?

Petr Vabroušek je zlínský rodák a přední světový triatlonista, který absolvoval téměř dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlmaratonů a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil).

Více o knize

Nakladatel:  Mladá fronta
Typ: vázaná, 269 stran,
Rozměry: 14 × 21 cm
Rok vydání: 2017 (1. vydání)
Cena: 299 Kč