česky anglicky

Představujeme Vám generálního partnera ČSOB Na Zdraví

ČSOB Na Zdraví

Co je ČSOB Na Zdraví?

Být jednou z největších bank v České republice je velký závazek. ČSOB se proto se rozhodla podpořit běžné lidi, amatéry, kteří s nadšením sportují a snaží se chránit své zdraví. V rámci našeho projektu proto vybíráme sportovní akce, které jsou určeny pro rodiny s dětmi a také pro všechny, kteří tráví svůj volný čas aktivně a na čerstvém vzduchu. Až ze sebe v závodě vydáte všechno, stavte se do zóny ČSOB Na Zdraví. Naši trenéři s vámi zkonzultují váš výkon a poradí vám, na co se zaměřit na tréninku nebo při strečinku.

ČSOB na Vokolo priglu 2016

Trojboj

Až budete mít závod kolem Brněnské přehrady za sebou, nezapomeňte se zastavit v naší zóně ČSOB Na Zdraví. U nás mají možnost zasportovat si jak děti, tak dospělí. Uděláte zároveň něco i pro dobrou věc – u nás můžete absolvovat speciální trojboj, který obsahuje sed-lehy, kliky a dřepy. Soutěží se o to, kdo udělá nejvíce z každého uvedeného cviku během dvou minut. Výsledky budou zapisovány na tabuli, aby je mohl každý dobře vidět. V roce 2018 sportujeme pro Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

ČSOB na Vokolo priglu 2016

O ČSOB

ČSOB byla založena státem již v roce 1964. Jsme univerzální banka poskytující řešení finančních potřeb pro občany, podnikatele, malé a střední podniky, družstva, municipality, neziskovky, korporace i instituce. Nabízí moderní bankovní služby, zahrnující dostupné půjčky a hypotéky, rozsáhlé možnosti spoření a investování i pohodlné on-line bankovnictví.

Na zdraví každému, kdo sportuje a pohybuje se na čerstvém vzduchu!