česky anglicky

Představujeme Vám partnera BrNet

BrNet LOGO

Internet pro Brno

BrNet je poskytovatel internetového připojení v Brně a blízkém okolí. Náš nejlevnější neomezený tarif začíná na částce 300,- včetně DPH za měsíc. K internetu Vás dokážeme připojit klasickým kabelem nebo optickým vláknem, případně i bezdrátovou technologií Wi-Fi.

Při pohledu na naše statistiky zjistíte, že si dokážeme poradit se stále vyššími nároky uživatelů. V roce 2010 proteklo naší sítí "jen" cca 163 TB dat, zatímco v roce 2015 to bylo již 1 979 TB (12x více!) a loni, v roce 2016, dokonce již 2 994 TB (+50% oproti předchozímu roku!). Jak si však takové množství vůbec představit?

1 TB (jeden terabajt) může obsahovat přibližně 85.900.000 stran Wodového dokumentu, nebo 200.000 mp3 skladeb (17.000 hodin poslechu hudby), nebo 250 celovečerních filmů (500 hodin sledování), případně 310.000 fotografií – a nyní si to vynásobte téměř třemi tisíci, abyste získali představu, kolik dat přenesla síť  BrNet v roce 2016!

Mapa lokalit, kde je náš internet dostupný

Lokality

Mapu lokalit, kde je náš internet dostupný, najdete na obrázku výše.

Ceny internetu

Ceny

Věříme, že Vás naše nízké ceny zaujmou. Nabídla Vám konkurence lepší podmínky? Neváhejte nás kontaktovat, jsme schopni Vám učinit stejnou, ne-li lepší nabídku.

IP TV

Sledování IP TV

Sledování naší IP TV je zdarma pro tarify v ceně 300,- s DPH a vyšší. Služba je, a bude, nabízena jako bezplatný bonus k internetovým přípojkám.

Více o nás

BrNet je firma s více než desetiletou historií v oblasti poskytování internetového připojení, která se specializuje na Brno a okolí. Realizujeme jak rychlé přípojky postavené na optické technologii, tak i rádiové spoje do hůře dostupných lokalit, na míru pro každého zákazníka. Naši zákazníci představují směs domácích přípojek, bytových domů, malých, středních i velkých firem, výrobních hal nebo celých továrních komplexů.

Pecka cena v pozávodní tombole

BrNet připravil pro jednoho šťastlivce do pozávodní tomboly peckovní cenu v podobě šeku v hodnotě 15.000,- Kč. Výherce si tak u BrNetu bude moci v této hodnotě vybrat výpočetní techniku nebo poskytnutí internetového připojení.