česky anglicky

Představujeme Vám partnera ČSOB Na Zdraví

ČSOB Na Zdraví

Co je ČSOB Na Zdraví?

Být jednou z největších bank v České republice je velký závazek. ČSOB se proto se rozhodla podpořit běžné lidi, amatéry, kteří s nadšením sportují a snaží se chránit své zdraví. V rámci našeho projektu proto vybíráme sportovní akce, které jsou určeny pro rodiny s dětmi a také pro všechny, kteří tráví svůj volný čas aktivně a na čerstvém vzduchu.

ČSOB na Vokolo priglu 2016

Trojboj

Až budete mít závod kolem Brněnské přehrady za sebou, nezapomeňte se zastavit v naší zóně ČSOB Na Zdraví. U nás mají možnost zasportovat si jak děti, tak dospělí. Naši trenéři s Vámi zkonzultují Váš výkon a poradí Vám, na co se zaměřit na tréninku nebo při strečinku. Uděláte zároveň něco i pro dobrou věc – u nás můžete absolvovat také speciální trojboj, který obsahuje sed-lehy, kliky a dřepy. Soutěží se o to, kdo udělá nejvíce z každého uvedeného cviku během dvou minut. Výsledky budou zapisovány na tabuli, aby je mohl každý dobře vidět.

ČSOB na Vokolo priglu 2016

Plus Konto

Plus Konto je výhodný účet od ČSOB. Máte s ním například zdarma:

Plus Konto navíc můžete mít zcela zdarma, stačí si na něj posílat 10 000 Kč měsíčně. V opačném případě za jeho vedení zaplatíte 69 Kč měsíčně. A neplatí za něj ani mladí do 26 let a maminky na mateřské.

O ČSOB

ČSOB byla založena státem již v roce 1964. Jsme univerzální banka poskytující řešení finančních potřeb pro občany, podnikatele, malé a střední podniky, družstva, municipality, neziskovky, korporace i instituce. Nabízí moderní bankovní služby, zahrnující dostupné půjčky a hypotéky, rozsáhlé možnosti spoření a investování i pohodlné on-line bankovnictví.