česky anglicky

Představujeme Vám partnera Enervit

Enervit

Výživa na závod

Trať závodu TRIEXPERT Vokolo priglu není právě snadná ani krátká. Posilnit se na takový výkon třeba krajícem dobrého chleba se sádlem, solí a cibulí se však může stát osudným nejen běžcům, kteří by se ocitli ve Vaší blízkosti, ale především Vám samotným. O sportovní výživě je dobré totiž něco vědět.

S chutí do toho, půl závodu hotovo!

Výživové doplňky Enervit pomáhají výrazným způsobem dosáhnout optimálního výkonu amatérům i profesionálům. Jsou neocenitelným pomocníkem při závodech a tréninku, dokážou nejen povzbudit tělo k maximálnímu výkonu, ale také zabránit křečím a předčasné únavě. Rychlejší regenerace organismu po běhu je samozřejmostí.

Co tělo sportovce vlastně potřebuje?

V nabídce Enervitu naleznete tyčinky, nápoje, gely i tablety. Kompletní sortiment slouží k doplnění energie, vitamínů i minerálů. Před tréninkem či závodem jde v prvé řadě pro předzásobení svalů energií a pro celkovou přípravu organismu na očekávaný sportovní výkon. Během sportovní aktivity bude nejdůležitější okamžité a rychlé doplnění energie a tekutin. Po výkonu pro změnu oceníte urychlení regenerace a obnovu vyčerpaných svalových vláken.

Výživové okénko

Enervit, jako partner závodu TRIEXPERT Vokolo priglu, pro Vás připravil stručný sumář zajímavých rad týkající se výživy pro vytvrvalostní sporty. Rozdělil je do 6-ti kapitol, kde najdete odpovědi na otázky, které vás v souvislosti s výživou již určitě mnohokrát napadly. Najdete tam však také zajímavé informace, o kterých jste doposud neměli ani tušení.

Výživové okénko

Pitný režim

Regenerace

Jak výživou zvýšit trénovanost

Jak na křeče

Jak jíst před závodem

Do závodu v plné síle

Výživový plán

Vyznat se v doporučeních je však jednodušší, než byste čekali! Pokud zavítáte na stránky Enervitu nebo navštívíte prodejce, zjistíte, že výživové plány pro běh, který trvá 1, 2 nebo 3 hodiny, půlmaratón i maratón jsou zpracovány velmi přehledně a srozumitelně.

Tyto plány jsou velmi populární a byly vytvořeny na základě zkušeností výživových odborníků a elitních sportovců. Umožní Vám lépe si rozvrhnout výživu před samotným závodem, v jeho průběhu i po jeho skončení. Enervit Vám připravil podrobný rozpis ve 3 variantách a to dle délky vytrvalostního výkonu. Vybrat si můžete, dle své výkonnosti, výživový plán určený na výkon do 1 hodiny; do 1,5 hodiny a na výkon trvající 2 hodiny.

Budete-li se jej v tréninku nebo při samotném závodě držet, výrazně tak zvýšíte svou šanci na lepší výkon i následnou regeneraci.

Výživové plány ENERVIT podle délky vytrvalostního výkonu

Výkon do 1 hodiny

Výkon do 1,5 hodiny

Výkon do 2 hodin

 

SPECIÁLNÍ PRODEJNÍ AKCE NA TRIEXPERT VOKOLO PRIGLU

Výživové balíčky si můžete zakoupit dokonce nyní před závodem za spoeciální cenu a my Vám je při prezenci na závod osobně předáme.

Pro bližší konzultaci o výživě a vhodných produktech navštivte prodejny TRIEXPERTu nebo jeho e-shop, kde si můžete produkty ENERVITu také zakoupit.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým TRIEXPERT Vokolo priglu