česky anglicky

Představujeme Vám partnera Kaskáda – golf resort Brno

Kaskáda – golf resort Brno  LOGO

Kaskáda – golf resort Brno

Severně od Brna, v malebném údolí poblíž města Kuřimi, se nachází přepychové golfové letovisko Kaskáda. Zde naleznete ucelené zázemí pro relaxaci a pobyt v přírodě doprovázený golfovými zážitky. 27-mi jamkové mistrovské hřiště je synonymem ráje pro všechny milovníky sportovního vyžití na zeleném trávníku. Hřiště je rozloženo na protilehlých stráních a kaskádovitě se svažuje do širokého a podlouhlého údolí s potokem.

Kaskáda – golf resort Brno

Kaskáda – golf resort Brno

Golf Academy

Dospělým hráčům nabízíme pestrou paletu kurzů připravených právě tak, aby zlepšily nejdůležitější části Vaší herní techniky. Na své si tak přijdete, ať už patříte mezi úplné začátečníky nebo skutečně pokročilé golfisty. K výuce využíváme nejmodernější technologie včetně počítačové video-analýzy,  3D analýzy golfového švihu, i tlakového snímače přenosu váhy BodiTrak. Golf je tu pro každého z Vás bez ohledu na Váš věk, pohlaví, pokročilost, zaměstnání nebo touhu vyniknout.

Kaskáda – golf resort Brno

Golf pro děti

V našem týmu trénují profesionální golfoví trenéři spolu s předním českým kondičním trenérem. Pokud máte v hledáčku především kvalitu, můžete si být jisti, že na Kaskádě u Brna se připravují budoucí špičkoví hráči! Talentované děti, které se intenzivně věnují tréninku, se mohou dostat do reprezentace Golf Clubu Brno či Střediska vrcholového golfu na Kaskádě (SVG). Děti do golfové akademie nabíráme celoročně. Dle věku a pokročilosti Vám poradíme s možnostmi začlenění do některé z právě probíhajících tréninkových skupin.

Kaskáda – golf resort Brno

Kaskáda – golf resort Brno

Ladies

Kaskáda nabízí rovněž speciální program připravený ženami ženám! Je vhodný především pro ty zájemkyně, které mají rády pohyb, zdravý životní styl a krásnu vnější i vniřní. Klid, chvíle pro sebe, zábava i netradiční relaxace – to vše u nás naleznete na golfu, při józe i wellness.

Kaskáda – golf resort Brno

Kaskáda – golf resort Brno