česky anglicky

Představujeme Vám partnera Nevidomí maséři


Nevidomí Maséři

Jsme chráněná pracovní dílna, zaměřující se na zaměstnávání lidí s těžkým zdravotním postižením. Pomáháme jim tak v rozvíjení jejich seberealizace, uplatnění na trhu práce, využití jejich specifických schopností a dovedností, začlenění se více mezi zdravé lidi a to vše ve snaze umožnit jim žít více plnohodnotnější a důstojnější život.

Naši zkušení maséři se o vás skvěle postarají nejen v našich masážních studiích, ale i na mnoha sportovních a charitativních akcích. Vedle ČSOB Vokolo priglu nás můžete najít i na běžeckém poháru TRIEXPERT CUPnočním Běh pro světlušku, Tmavomodrém festivalu, Charitním dnu zdraví v brněnském parku Lužánky, Zahradní slavnosti moravsko-slezské diakonie a dalších akcích pro širokou veřejnost.

Nevidomí maséři Brno

Již 4 pobočky v České republice

Nevidomí maséři se o vás postarají již ve 4 masážních studiích. Vedle studiií v Brně Bohunicích a na Poliklinice Lesná přibyly nové pobočky v Praze a Olomouci!

Těšit se můžete na kvalitní masáže od nevidomých a zrakově postižených masérů s více jak 5 letou praxí v oboru a akreditací ve zdravotnictví. K uvolnění a načerpání pozitivní energie slouží i posezení v naší čekárně kde se Vám bude věnovat vždy příjemný a ochotný personál.

Nevidomí maséři Brno

Naši maséři:

Nabízíme masáže pro firmy a ve firmách včetně poskytování náhradního plnění. Zajímají Vás naše reference?

Nevidomí maséři

Pobočka Brno - Bohunice, Pod nemocnicí 27
Poliklinika Lesná, Halasovo nám. 1, Brno
Poliklinika Litochleby, Hviezdoslavova 1600/6,  Praha 4
Pobočka Olomouc, Hybešova 200/6, Hodolany-Olomouc

tel. 773 686 395
e-mail.: masaze@maseribrno.cz
Skype: nevidomimaseri
www.facebook.com/nevidomimaseribrno

www.maseribrno.cz


Těšíme se na Vás.

Nevidomí maséři na ČSOB Vokolo priglu