česky anglicky

Prezence na závod


Vyzvedávání startovních balíčků

Startovní číslo

Pro vyzvednutí startovního balíčku potřebujete znát své startovní číslo. Bližší informace o aktuální startovní listině najdete zde.

Dle svého startovního místa si najdete konkrétní výdejní místo - je jich celkem 9 a jsou po třech stovkách. Tedy: 1- 300, 301 - 600 atd.

Způsob vyzvedávání

Startovní číslo není nutné si vyzvednout osobně. Můžete pro své kamarády či známé vyzvednout celý startovní balíček.

Potřebujete znát jméno a příjmení, datum narození nebo variabilní symbol, pod kterým byl daný účastník registrován (údaj najdete na potvrzujícím emailu o přihlášení, dle VS jste hradili platbu startovného) a startovní číslo (startovní listina bude od čtvrtka 11.10.2018 odpoledne vyvěšena na webu www.vokolopriglu.cz).

POZOR! Žádáme, abyste se ve vlastním zájmu dostavili na prezenci s dostatečným předstihem. Při velkém množství závodníků nemůžeme brát i na krátké pozdní příchody po uzavření prezence zřetel a nebude Vám umožněn start.

Startovní balíček a účastnické tričko

Při prezenci na závod dostane každý STARTOVNÍ OBÁLKU (číslo s měřícím čipem, spínací špendlíky, visačku do úschovny, kupóń na jídlo, pití, tombolu a RED BULL, a PAPÍROVOU TAŠKU s reklamními a slevovými vouchery partnerů.

Ten, kdo si zvolil při registraci na závod ÚČASTNICKÉ TRIČKO, tak si jej rovněž vyzvedne při prezenci. Výdejní místo je zvlášť od startovních obálek a je rozděleno na výdej dámských triček a pánských triček.

Parkování v pátek 12.10.2018

Parkování pátek 12.10.2018

Při parkování dbejte pokynů pořadatelů.

Nejdříve parkujte na PARKOVIŠTI 1 - u Rybářské bašty -  odkaz zde

Po naplnění kapacity P2 parkujte na PARKOVIŠTI 2 - v zatáčce u Kozí Horky - odkaz zde

A jako poslední možnost je pak parkování na PARKOVIŠTI 3 - na mostě - odkaz zde

- na mostě doporučujeme stát celým autem na chodníku nebo v případě velkých aut dvěma koly na chodníku a dvěma na silnici

 

Děkujeme předem za vzájemnou ohleduplnost a respektování pokynů organizátorů.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu