česky anglicky

Produkty LIFEFOOD v TRIEXPERTu

Letos jste mohli na ČSOB Vokolo priglu ochutnat produkty od společnosti Lifefood

Lifefood je česká společnost, která vyrábí přírodní produkty v RAW a BIO kvalitě. Mezi nejoblíbenější produkty patří jednoznačně energetické tyčinky Lifebar. V sortimentu této firmy naleznete ale mnohem více, například proteinové směsi, superfoods, snídaňové kaše, krekry nebo třeba čokolády. Mezi ambasadory Lifefood patří například úspěšný běžec Jan Zemaník, který má za sebou skvělou sezonu a nedávno vyhrál jeden z nejtěžších běžeckých závodů – B7.LIFEBAR

Nejvyšší kvalita je základní hodnotou společnosti Lifefood

Raw kvalita sama o sobě nic neznamená, pokud nejde ruku v ruce s prvotřídní BIO kvalitou vstupních surovin. Pro Lifefood je BIO a RAW základní pilíř pro tvorbu zdravých jídel, aby tělo mohlo optimálně fungovat. Pro lidi se zájmem o své zdraví jsou proto produkty Lifefood více než vhodné.

Živé snídaně pro pořádný rozjezd dne

Z široké nabídky lze doporučit jednu z posledních novinek: snídaňové směsi Life Breakfast. Jsou vytvořené čistě ze semínek, ořechů, ovoce a superfoods a stačí je zalít rostlinným mlékem nebo vodou. Připravené jsou za minutu a máte jistotu, že den nastartujete tím nejlepším.

Kam pro Lifefood?

Pokud jste si produkty Lifefood už zamilovali nebo si je chcete teprve vyzkoušet, můžete se pro ně zastavit třeba do TRIEXPERTu. Najdete zde nejen oblíbené tyčinky Lifebar, ale i protejnový prášek nebo Raw mini čokoládu se zelenou kávou a guaranou :)

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu