česky anglicky

Registrace na VIII. ročník TRIEXPERT Vokolo priglu spuštěna


Také jste nemohli dospat? Ano, je pátek 7. dubna a registrace na VIII. ročník běhu kolem Brněnské přehrady je odstartována.

Triexpert Vokolo prígluNa našich webových stránkách ode dneška najdete nejdůležitější informace, které potřebujete pro registraci na závod. Další informace a chystané letošní novinky budeme postupně zveřejňovat. Letos věříme, že konečně umlčíme všechny hladové krky. Při registraci si již nyní můžete závazně vybrat mezi masitým a vegetariánským jídlem :)

Informace o trati

Ti z vás, kteří jste se odhodlali letos zdolat Brněnskou přehradu poprvé, se můžete blíže seznámit s tratí a jejím výškovým profilem na interaktivní mapě zde, případně si prohlédnout mapu se kilometrovníky a občerstvovacími stanicemi zde.

Registrace

Propozice k závodu jednotlivců najdete zde, pro týmy zde.

Registrovat se jako jednotlivci můžete na tomto odkaze, čtyřčlenné týmy se registrují zde.

Registrace bude uzavřena 27.9.2017 nebo po naplnění kapacity závodu. Všem zájemcům o účast na závodě doporučujeme využít zvýhodněnou včasnou registraci do 31.5.2017, případně se stát členem "Zákaznického klubu TRIEXPERT", který přináší další zajímavou slevu na startovném. Více informací o startovném a slevách naleznete v propozicích.

Přeregistrace přihlášky

I letos bude možné v případě potřeby přepsat aktivní registraci na náhradníka. Tento úkon je zpoplatněn administrativním poplatkem ve výši 150,- Kč. Tato služba však bude spuštěna až v průběhu srpna, kdy Vás o způsobu přeregistrace budeme podrobněji informovat.

Ubytování

Pro zájemce o ubytování budeme opět zajišťovat zvýhodněné služby s partnerem našeho závodu, Hotelem Rakovec, který je umístěn pouze jednu minutu od startu závodu. Více informací o zvýhodněném ubytování a možnosti rezervace pokojů najdete na této stránce.

 

Těšíme se na shledání opět 2. říjnovou sobotu, tentokrát 7.10.2017 v 10:55.

Bude to zase parádní zážitek :)

Váš TRIEXPERT tým