česky anglicky

Seznamte se, TRIEXPERT Vokolo priglu :)

"běžecká seznamka LIVE". Dej si červený náramek, připni startovní číslo, nazuj kecky a SEZNAM SE...

Máme pro Vás novinku letošního ročníku. Prosím, zúčastněte se této akce a navzájem si pomozme.

.....vidět, co někdy nevidíme.... slyšet, co někdy neslyšíme... cítit, co někdy, necítíme...

Někteří šťastní již našli v životě svoji polovinu, někteří z nás teprve hledají. Udělejme na letošním TRIEXPERT Vokolo priglu "coming out", nechte zábrany doma, otevřete své srdce a pojďte s námi do toho...

Ten, kdo bude mít náramek nebo oba náramky na ruce při vyhlašování závěrečné tomboly TRIEXPERT Vokolo priglu 2017 a vyhraje cenu, dostane od nás ještě perfektní běžecké ponožky TRIEXPERT !

 

Modrý a červený náramek

Život rychle plyne. Čas, ten neúprosný protihráč našich dní na Zemi, plyne rychleji než řeka Svratka v Brněnském móři...

Sdílej svůj čas s někým, kdo k tobě patří. Máš rád sport, miluješ běhání? Určitě ti nejsou cizí výlety po horách nebo spaní pod širákem. Hledáš k sobě zpřátelenou duši? Na TRIEXPERT Vokolo priglu 2017 máš skvělou příležitost...

Každý z účastníků osmého ročníku TRIEXPERT Vokolo priglu obdrží ve startovním balíčku modrý a červený náramek na zápěstí. Co tyto kruhy znamenají ? Co vznikne jejich spojením?

Seznamte se, TRIEXPERT Vokolo priglu

Vezměte si náramek v závodní den 7.10.2017 a vyšlete signál :)

MODRÝ NÁRAMEK - jsem šťastně zadaný / zadaná

ČERVENÝ NÁRAMEK -  jsem nezadaný /nezadaná a chci se seznámit

MODRÝ a ČERVENÝ NÁRAMEK - jsem zadaný / zadaná a chci se seznámit :)

 

Srdeční záležitost

Na mysl mi přichází dva příběhy z minulých ročníků TRIEXPERT Vokolo priglu...

Příběh první... Vypráví mi jeden z dobrovolníků po skončení závodu na pozávodní dobrovolnické párty: "...Jsem na druhé občerstvovačce (10km) a najednou vidím sympatickou běžkyni. Klečí na kolenou za stoly s občerstvením a brečí. Utíkám k ní a ptám se, zda je vše v pořádku a mohu pomoci. Slečna se na mě otočí... Oči zmáčené od slz, ale s úsměvem od ucha k uchu a se vzlykem praví... Vezme si mě, požádal mě na 9km o ruku!

Příběh druhý... Katarina Berešová, krásná a sympatická běžkyně. Slovenská olympionička, prostě koc :). A ještě ta melodická slovenština špitaná z jejich úst. Prostě polibek pro Vaše ucho. Katarina nejenže opakovaně vyhrála náš závod, ale seznámila se zde i s dobrovolníkem na trati. Nějaký Pejpek. A ten si ji vzal za ženu. Takže už Katarina Pejpkova :)

A jaký příběh .... napíšete na letošním TRIEXPERT Vokolo priglu Vy s červeným náramkem?

Seznamte se, TRIEXPERT Vokolo priglu

A teď vážně, seznamte se

Věříme, že je důležité, aby lidé, kteří jsou spolu, měli nějaký společný koníček či zájem. Je nad Slunce, pravidelně vycházejícíí nad Brněnskou přehradou, jasné, že sportovní typy se přitahují... Běh není jen sport, ale vlastně i určitý životní styl. Nebojte si vzít na závod červený náramek.

Seberte odvahu a oslovte stejně "okroužkované jedince", kteří zmírají touhou se seznámit či si jen tak popovídat s tvorem, který rád běhá, miluje přírodu, hory, dobrodružství, překonává sám sebe a má chuť svoji radost ze života sdílet s obdobně naladěným tvorem Homo running sapiens :).

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým TRIEXPERT Vokolo priglu