česky anglicky

Sleva na předplatné RUNu pro účastníky ČSOB Vokolo priglu


RUN magazine je hrdým partnerem závodu ČSOB Vokolo Priglu. Všem účastníkům proto exkluzivně nabízí předplatné o 10 % levněji než je obvyklá cena (10 čísel za 531 Kč). Slevu můžete využít už v tuto chvíli. Nabídka je však časově omezena. Platí pouze 14 dnů od data konání závodu! Jak si časopis se slevou předplatit? Na webu www.send.cz/run-special zadejte unikátní kód RUNPRG111.

RUN

7 důvodů, proč si předplatit jediný měsíčník o běhání:

 

  1. Ušetříte! Ve srovnání s cenou v trafikách vás RUN vyjde o 23 % levněji.
  2. Najdete ho ve schránce! Už nebudete obíhat stánky, kde RUN bývá vyprodaný.
  3. Na začátku příštího roku od nás ZDARMA dostanete oficiální termínovku běhů, kterou připravuje Český atletický svaz (loni obsahovala přes 1600 závodů)!
  4. Diagnostika došlapu zdarma! Předplatitelé získají dárek: vstup do Running Mallu s diagnostikou došlapu.
  5. Každý předplatitel získá díky spolupráci RUN magazínu a Salmingu automaticky slevu 20 % (= 400 Kč) na RunLAB. RunLab je unikátní 3D běžecká diagnostika celého těla. Těchto diagnostik je pouze 5 na světě a jedna z nich od června 2018 i v Praze.
  6. 100 stran běžeckého čtení! Časopis jsme výrazně rozšířili a je nabitý těmi nejzajímavějšími informacemi z běžeckého světa.
  7. Můžeme garantovat odbornou kvalitu! Našimi partnery jsou Fakulta tělesné výchovy a sportu UK, Český atletický svaz, Česká triatlonová asociace, Český svaz orientačních sportů a nově také OCRA.


Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu