česky anglicky

Soutěž "O nejlepšího českého a slovenského běžce"

Běžecká speciálka TRIEXPERT vypsala i pro letošní ročník soutěž "O nejlepšího českého a slovenského běžce" s odměnou celkem 42.500,-Kč.

TRIEXPERT je společnost, která provozuje běžecké prodejny a internetový obchod s vizí nabízet běžecké vybavení na území České a Slovenské republiky. Smyslem soutěže je motivovat českou a slovenskou běžeckou špičku k účasti na závodě a k přispívání vytváření vzorů pro širokou běžeckou veřejnost a mládež. V dlouhodobém horizontu bychom chtěli přilákat na start Vokolo priglu nejen domácí běžecká esa, ale i špičkové sportovce z jiných odvětví jako triatlon, veslování, kanoistika, běžecké lyžování atd. Jednoduše zasadit semínko a časem sklízet úrodu spočívající v rozšíření kvalitní české a slovenské běžecké špičky...

ČSOB Vokolo priglu


CENY: pro prvních pět mužů a žen

1. místo 10.000,-Kč

2. místo 6.000,-Kč

3. místo 3.000,-Kč

4. místo 1.500,-Kč

5. místo 750,-Kč


Podmínkou účasti v soutěži je občanství České nebo Slovenské republiky.

ČSOB Vokolo priglu


Elitní závodníci

Závodníci, kteří patří k širší běžecké špičce, budou registrováni ve VIP režimu s garantovanou první startovní vlnou. Startovné je zdarma. Součástí balíčku pro elitní závodníky je i vlastní zázemí (převlékárna, wc a sprchy). Dle individuálních požadavků a našich možností zajistíme i ubytování zdarma.

Za elitní závodníky považujeme běžce, kteří v minulosti běželi Vokolo priglu pod 50 minut (muži), 58 minut (ženy). Resp. běžce, kteří mají osobní rekord na 10km: pod 35 minut (muži), pod 41 minut (ženy).

V případě, že splňujete podmínky pro elitní závodníky a rádi byste se závodu zúčastnili, kontaktujte prosím Tomáše Kalinu na emailu: tomas.kalina@vokolopriglu.cz.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu