česky anglicky

Soutěž o roční předplatné RUN


A máme tu další předzávodní soutěž...

Tentokrát můžete vyhrát roční předplatné běžeckého měsíčníku RUN magazine, který je partnerem ČSOB Vokolo Priglu. Co musíte pro výhru udělat? Stačí si na našem FB pod příspěvkem se soutěží tipnout, kolik závodníků dokončí 9. ročník ČSOB Vokolo priglu. Výhru získá ten, který se trefí přesně nebo bude nejblíže. V případě shodného tipu více účastníků vyhrává ten, který jej napsal dříve.

RUN

Co získáte díky výhře v podobě předplatného?

  1. Najdete ho ve schránce! Už nebudete obíhat stánky, kde RUN bývá vyprodaný.
  2. Na začátku příštího roku od nás ZDARMA dostanete oficiální termínovku běhů, kterou připravuje Český atletický svaz (loni obsahovala přes 1600 závodů)!
  3. Diagnostika došlapu zdarma! Předplatitelé získají dárek: vstup do Running Mallu s diagnostikou došlapu.
  4. Každý předplatitel získá díky spolupráci RUN magazínu a Salmingu automaticky slevu 20 % (= 400 Kč) na RunLAB. RunLab je unikátní 3D běžecká diagnostika celého těla. Těchto diagnostik je pouze 5 na světě a jedna z nich od června 2018 i v Praze.
  5. 100 stran běžeckého čtení! Časopis jsme výrazně rozšířili a je nabitý těmi nejzajímavějšími informacemi z běžeckého světa.
  6. Můžeme garantovat odbornou kvalitu! Našimi partnery jsou Fakulta tělesné výchovy a sportu UK, Český atletický svaz, Česká triatlonová asociace, Český svaz orientačních sportů a nově také OCRA.

Přejeme hodně štěstí

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu