česky anglicky

SPORT Life! RUN 2018: Přijďte si zaběhat na brněnské výstaviště

SPORT life RUN 2018
Součástí letošního festivalu Life!, který se bude konat na Brněnském výstavišti od 9.11. do 11.11., bude i běžecký závod SPORT Life! RUN 2018. Ten účastníky provede podvečerním prostředím brněnského výstaviště. Závod se uskuteční v pátek 9. listopadu. Připraveny jsou dva závody – jeden pro děti, který začíná v 16:30, a jeden pro dospělé startující v 17:30. Děti poběží trasu o délce 500 m, dospělí si pak mohou vybrat mezi 5 000 a 10 000 m.

Pro nejúspěšnější běžce jsou připravené odměny ve formě price money, dárkových poukazů a elektroniky od firmy GoGEN. Startovné pro děti činí 260 Kč, pro dospělé je to 490 Kč. Součástí startovného je celodenní vstup na festival Life! pro účastníka závodu a jeden jeho doprovod, dále také občerstvení pro účastníka, startovní číslo a elektronické měření čipem. Samozřejmostí jsou i odkládací prostory a vyhřáté šatny v místě startu závodu.

SPORT life mapa závodu

Závod přilákal i známé osobnosti, například instruktorku fitness Hanku Kynychovou nebo herečku Pavlu Vitázkovou. S oběma se budete moci potkat přímo na startu v den závodu.

Více informací o závodu najdete na www.festivallife.cz/slrun. Registrovat se můžete přímo zde.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu