česky anglicky

Testování MIZUNO WAVE IBUKI i ponožky zdarma

Mizuno LOGO

Mizuno jako střelka kompasu

Běžecké boty MIZUNO jsou synonymem pro moderní design a špičkové japonské technologie. Pokud potřebujete držet při závodech správný směr, určitě se můžete na kvalitu ze země vycházejícího slunce spolehnout. Start závodu ČSOB  Vokolo priglu je už za dveřmi a tak je nejvyšší čas vyřešit dilema, v jaké botě závod oběhnout.

Výběr boty na tento závod totiž není zdaleka tak jednoduchý, jako v případě ryze silničních, nebo ryze trailových tratí. V okolí Priglu narazíte jak na asfalt, tak na zpevněné cesty a chybět nesmí ani oblíbený technický úsek Skalky za lávkou pod hradem Veveří. Hlavu vám mohou zamotat i táhlé či prudké kopečky, kterých je na čtrnácti kilometrech celá řada. Jednou z vhodných variant může být i model MIZUNO WAVE IBUKI, který si budete moci na závod i zapůjčit...

Co takhle MIZUNO WAVE IBUKI?

MIZUNO WAFE IBUKI je trailový model, který lze využít jak v terénu, tak na silnici. Jedná se o trochu širší model, ostatně jak už to u MIZUN bývá. Na silnici jsou trochu tvrdší, ale v lese nebo kamenité cestě sedí perfektně. Díky jejich tvrdosti nejsou kameny skoro cítit. Může za to jejich podešev X10, která má speciální dezén pro vynikající trakci a navíc z odolné karbonové gumy. Nechybí u nich technologie AIRmesh, která zajišťuje prodyšnost, ani WAVE, která kombinuje stabilitu a tlumení. Navíc je k dispozici ve variantě s membránou Gore-Tex i bez ní. Více informací o tomto modelu najdete v testu od Kateřiny Kašparové.MIZUNO WAVE IBUKI

MIZUNO WAVE IBUKI

Jak si vypůjčit testovačku na ČSOB Vokolo priglu?

Jednoduché. Stačí přijít včas na stánek MIZUNO, aby byla ještě vaše velikost a mít sebou startovní číslo. Na stánku si vaše číslo zapíší, botky půjčí a po závodě je opět vrátíte. Nic složitého. MIZUNO WAVE IBUKI budou samozřejmě k dispozici jak v pánské, tak dámské verzi.

Akce 1,2,3,4,5, MIZUNO!

Vedle diagnostiky a testovaček si pro vás na závod MIZUNO připravilo i akci 1,2,3,4,5, MIZUNO! Každý šestý v cíli si bude moci na stánku MIZUNO vyzvednout zdarma ponožky od této japonské značky. Výdej ponožek však bude možný až po zveřejnění finální výsledkové listiny, tedy od cca 13:45.

Ponožky MIZUNO

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým ČSOB  Vokolo priglu