česky anglicky

Tréninkové oběhnutí Brněnské přehrady s TRIEXPERTEM

Týden před závodem máte s námi možnost proběhnout si trať běžeckého závodu "TRIEXPERT Vokolo priglu 2017". Pokud se připravujete na závod podle našeho tréninkového plánu, je to téměř povinnost :)

V neděli 1.10. si můžete ve skupinkách podle výkonosti zkušebně užít 14,1km dlouhou trať závodu. Zajistíme 4 - 5 zkušených trenérů z TRIEXPERTU - Tomáš Kalina, Vít Kněžínek, Karolina Kohoutková a Miloš Brychta, kteří Vás rozdělí do menších skupin dle výkonnosti a celou dobu s Vámi poběží.

Pokud přijedete MHD nebo pěšky, můžete si uschovat věci do našeho automobilu. Po doběhu bude zajištěn pitný režim (voda, iontový nápoj).

Brněnská přehrada

 

SOUHRNNÉ INFORMACE

CO tréninkové oběhnutí Brněnské přehrady
KDY v neděli 1.10.2017 v 9.30hod
KDE sraz na parkovišti před Hotelem Santon na Přístavišti (zde)
JAK rozdělení účastníků do menších skupin dle výkonosti
POČET TRENÉRŮ 4 - 5 trénérů a zkušených běžců z TRIEXPERTu
PODMÍNKA ÚČASTI odevzdání vyplněného formuláře (ke stažení zde)
PROGRAM převzetí čestných prohlášení, společná rozcvička, rozdělení do 4 (5) výkonnostních skupin (dle toho, kolik bude našich lidí - vodičů), oběhnutí trasy závodu, občerstvení (voda, ionťák)


PODMÍNKA ÚČASTI

Trénink se koná za plného silničního provozu a všichni zájemci o účast na tréninku projevují souhlas s tím, že se zúčastňují tohoto tréninku na vlastní nebezpečí a jsou si vědomi, že pořadatelé nenesou žádnou odpovědnost za případné zranění a škody vzniklé účastníkům během konání tréninku či spojené s jejich účastí na tréninku. Dále svojí účastí na tréninkovém oběhnutí přehrady souhlasí s tím, že jejich zdravotní stav odpovídá požadavkům a nárokům tréninku.

Každý prosím musí vyplnit formulář "Čestné prohlášení" a odevzdat ho organizátorům tréninku.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým TRIEXPERT Vokolo priglu

 

TRIEXPERT Vokolo príglu 2014