česky anglicky

Tréninkové oběhnutí Brněnské přehrady s TRIEXPERTEM

Týden před závodem máte opět možnost si s námi zkušebně proběhnout trať ČSOB Vokolo priglu. Pokud se připravujete na závod podle našeho tréninkového plánu, je to téměř povinnost :)

V neděli 7.10. si můžete zkušebně užít 14,1km dlouhou trať závodu. Bude na Vás čekat tým zkušených trenérů z TRIEXPERTu - Tomáš Kalina, Vít Kněžínek, Jakub Mach, Miloš Brychta, Jakub Rozlivka a Karolina Kohoutková, kteří si Vás rozdělí do menších skupin dle výkonnosti a celou dobu Vás povedou.

Pokud přijedete MHD nebo pěšky, můžete si uschovat věci do našeho automobilu. Po doběhu bude zajištěn pitný režim (voda a iontový nápoj ENERVIT).

Brněnská přehrada

 

SOUHRNNÉ INFORMACE

CO tréninkové oběhnutí Brněnské přehrady
KDY v neděli 7.10.2018 v 9.30hod
KDE sraz na parkovišti před Hotelem Santon na Přístavišti (zde)
JAK rozdělení účastníků do menších skupin dle výkonosti, které povedou zkušení trenéři
PODMÍNKA ÚČASTI odevzdání vyplněného formuláře (ke stažení zde)
PROGRAM převzetí čestných prohlášení, společná rozcvička, rozdělení do výkonnostních skupin, oběhnutí trasy závodu, občerstvení (voda, ionťák)


PODMÍNKA ÚČASTI

Trénink se koná za plného silničního provozu a všichni zájemci o účast na tréninku projevují souhlas s tím, že se zúčastňují tohoto tréninku na vlastní nebezpečí a jsou si vědomi, že pořadatelé nenesou žádnou odpovědnost za případné zranění a škody vzniklé účastníkům tréninkového oběhnutí přehrady či spojené s jejich účastí na této akci. Dále svojí účastí na tréninkovém oběhnutí přehrady souhlasí s tím, že jejich zdravotní stav odpovídá požadavkům a nárokům výše uvedené akce.

Každý účastník musí vyplnit a podepsat formulář "Čestné prohlášení" a odevzdat ho na místě organizátorům.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

 

TRIEXPERT Vokolo príglu 2014