česky anglicky

TRIEXPERT CUP - běžecká příprava na TRIEXPERT Vokolo priglu


Chystáte se letos zdolat Brněnskou přehradu na Triexpert Vokolo priglu 2017? Bydlíte v Brně nebo v blízkém okolí?

Ať už jste začátečník nebo zkušený běžec, můžete jako formu přípravy na tento závod zvolit účast na dvacetidílném Brněnském letním běžeckém poháru - TRIEXPERT CUP 2017.

Představení poháru

TRIEXPERT CUP - PopůvkyPohár se běží každou středu, a to od 19. 4. do 13. 9. na 7 různých tratích o délkách 5 až 11 kilometrů. Po skončení poháru, tak můžete finišovat přípravu na TRIEXPERT Vokolo priglu, který se uskuteční následující měsíc 7.10.2017.

Tratě se pravidelně opakují, takže máte možnost porovnávat vývoj Vaší výkonnosti v průběhu celého poháru. Najdete zde rovinaté závody na asfaltu, ale i kopcovité v terénu. V portfoliu tratí však nechybí ani atletický ovál, kde se běží distance na 5 km, 10km a hodinovka. Středeční termíny pak umožní, abyste mohli o víkendu absolvovat i jiné závody.

Pořadatelé zajišťují na každém závodě servis v podobě měření čipovou technologií (real-time), úschovnu, toalety či občerstvení po závodě. Na trati nechybí předjezdec ani zdravotník.

Máte-li o účast zájem, přijďte rovnou na prezenci jakéhokoliv závodu poháru a přihlaste se přímo na místě. Pokud absolvujete alespoň 13 závodů, získáte navíc zdarma pohárové tričko

Nejdůležitější informace:

Termínovku a další informace o celém poháru naleznete na webových stránkách.

 

Podívejte se na krátké video z loňského závodu TRIEXPERT CUPu, který se běžel na Palackém vrchu v rámci celonárodního T-mobile Olympijského běhu:

Na pohár Vás zve TRIEXPERT - generální partner Vokolo priglu a Brněnského letního běžeckého poháru.

 

Děkujeme, že běháte s námi

Váš tým Triexpert Vokolo priglu