česky anglicky

TRIEXPERT vás zve do svých prodejen

Vůbec nezáleží na tom, zda denně polykáte spoustu naběhaných kilometrů či se jen rádi občas proběhnete a zafuníte na čerstvém vzduchu. Ať jste profesionálové či "hobíci" sdílíme s Vámi nadšení pro běh.

Triexpert LOGO

 

specialista na běh, cyklistiku a plavání - www.triexpert.cz

běžecké prodejny v Brně, Praze, Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích a triatlonová prodejna v Praze


TRIEXPERT však nejsou jen prodejny s nejširší nabídkou vybavení. V TRIEXPERTu se dívají na sport komplexně a poskytují zde mimo jiné i specializované služby, které posunou vaši výkonnost na zcela jinou úroveň.


 

TRIEXPERT - běžecká diagnostika

Diagnostika Diagnostika Diagnostika

Vydejte se na ČSOB Vokolo priglu v běžeckých botách, které jsou dělané jak přímo na vás. Dejte svým nohám, to co potřebují ke zdravému pohybu na čerstvém vzduchu. Pomůžeme vám žít váš běžecký sen...

 


 

TRIEXPERT - zátěžové testy

Plánujete se zúčastnit Vokolo priglu, ale nevíte si rady, jak natrénovat? Chcete si zlepšit čas a překonat svůj loňský čas? ….. Navštivte TRIELAB ….

Kladete si tyto otázky a mnoho dalších, navštivte naši funkční laboratoř, která je vybavena technikou pro provádění funkčních zátěžových testů, které vám pomohou zefektivnit trénink. Nezáleží na tom, jestli jste hobík a nebo výkonnostní sportovec. Navštivte naší TRIELAB a začněte trénovat efektivněji.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu