česky anglicky

TRIEXPERT Vokolo priglu 2016 mezi TOP běhy

Včera  proběhlo v prostorách Radeckého sálu Golf & Spa Resortu Konopiště slavnostní vyhlášení TOP běhů 2016. Přizváni byli pořadatelé, kteří přestavují přes sto tisíc dokončivších účastníků, přesně 102 691 běžců. Letos se zvlášť vyhlašovaly 3 kategorie: běžecký závod, běžecká akce a běžecký seriál. Nás potěšilo, že se do TOP běhů probojoval jak Triexpert Vokolo príglu v kategorii běžecký závod, tak Triexpert Cup v kategorii běžecký seriál.

Běžecký závod kolem Brněnské přehrady se popáté za sebou umístil mezi TOP běhy v České republice, každoročně vyhlašované Českým atletickým svazem. Doběhl si dokonce na skvělé 3. místo, což je při neustále se zvyšujícím počtu závodů skvělý počin. Celý článek o slavnostním vyhlášení si můžete přečíst zde na oficiálním webu Českého atletického svazu.

Udržet se mezi elitou nás velmi potěšilo, protože jde o pochvalu za dobře vykonanou práci během celého roku. Nicméně to největší ocenění dostáváme od Vás - závodníků, kteří se na náš závod opakovaně vracíte, a za to Vám moc děkujeme.