česky anglicky

Začínají jarní běžecké tréninky


TRIEXPERT, generální partner běžeckého závodu Vokolo príglu, za pár dní odstartuje jarní sérii běžeckých tréninků. Budou se konat jak v Brně na atletickém oválu VUT na Palackém vrchu, tak v Praze-Malešicích ve sportovním areálu SOU U Krbu 45/521. Důraz bude kladen na statický a dynamický strečink, rozvíjení rychlosti, síly, dynamiky odrazu, vytrvalosti a dalších prvků běžecké abecedy.

Běžecké tréninky


Připravujte se na TRIEXPERT VOKOLO PRIGLU pod vedením zkušených trenérů (Tomáše Kaliny, Vítka Kněžínka a Vládi Šáfra). Závodní trať 14,1km pak pro vás bude procházkou růžovým sadem :). Pod neustálým trenérským dohledem společně zlepšíme vaši fyzickou kondici, posílíme stabilizační svaly, vypilujeme běžeckou techniku a pomůžeme vám připravit se na "prígl" či jiné závody.

Od dubna si tak s námi můžete dávat pořádně do těla až dvakrát týdně. Jarní série skončí v Brně 15. června a v Praze 22.června, takže výsledky vaší dřiny můžete jet zúročit třeba na Olomoucký půlmaraton, který se poběží jen pár dní po posledním tréninku, tj. 24. června. S přípravou na Vokolo priglu pak můžete dále pokračovat v srpnu, kdy odstartuje letní série běžeckých tréninků s TRIEXPERTem.

Jako bonus navíc získáte 20% slevu do prodejen TRIEXPERTU na běžecké boty a textil (vyjma kompresního oblečení) a 10% slevu na výživové doplňky, a to po dobu konání tréninků.

Běžecké tréninky jsou pro každého, bez rozdílu věku a výkonnosti. Pro každého z natěšených běžců najdeme ten správný tréninkový rytmus. Jedinou podmínkou je schopnost uběhnout v kuse alespoň 3 km.

Více informací o jarních trénincích v Brně zde, v Praze zde.

 

TRIEXPERT jarní běžecké treninky

 

Těšíme se na vás.

Váš Triexpert tým