česky anglicky

Zahájení přeregistrace běžců pro ročník 2017

Jste registrovaní na letošní ročník závodu? Nemůžete se ale zúčastnit? Máme pro vás řešení – dnešním dnem jsme spustili možnost přeregistrace! To znamená, že každý řádně registrovaný závodník, který v plné výši uhradil startovné, může své místo přepustit jinému zájemci (finančně se vypořádají mezi sebou).

Jak to funguje?

Vyčerpávající informace k přeregistraci naleznete zde. Letos jsme pro Vás připravili navíc jednu novinku – oproti předchozím ročníkům nám již nemusíte informace k žádosti o přeregistraci posílat e-mailem a bedlivě kontrolovat, jestli jste nezapomněli na všechny náležitosti a kompletní údaje.

Přeregistrace v roce 2017 probíhá s pomocí vyplnění jednoduchého a přehledného on-line formuláře. Po jeho odeslání Vás ještě pro kontrolu kontaktujeme, zda vše souhlasí, a zašleme Vám údaje pro úhradu nezbytného poplatku (přeregistrace je platná až po jeho zaplacení).

Tip na závěr: Pokud nemáte vhodného adepta, který by převzal pomyslnou štafetu, můžete k inzerci, tedy k nabídnutí Vašeho startovního místa, použít sociální sítě a také náš Facebook Vokolo priglu!

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým TRIEXPERT Vokolo priglu

Přeregistrace