česky anglicky

ZONER vás na závodě vyfotí a ještě dostanete prima dárek

Novým partnerem závodu ČSOB Vokolo priglu je společnost ZONER software, a.s.. Ten vzal vzájemnou spolupráci pěkně zostra, když si pro vás připravil celou řadu překvapení...

Fotografie ze závodu na zonerama.com zdarma

Předně budete fotografy ze Zoneru míjet na trati. Postarají se o fotografie ze závodu, mezi kterými pak snadno dohledáte ty svoje dle svého startovního čísla. Nezapomeňte se proto vždy pořádně usmívat. Zpracované fotografie pak dohledáte na našem albu na Zonerama.com.

ZONER PHOTO STUDIO X

Software ZPS X pro účastníky ČSOB Vokolo priglu zdarma na 3 měsíce

Pro všechny běžce a běžkyně letošního Vokolo priglu však ZONER přináší také zajímavý dárek. Získáváte totiž fotoeditor Zoner Photo Studio X zdarma na 3 měsíce. Tento oceňovaný český program je oblíbený u fotografů po celém světě a pomůže vám se vším, co s fotkami potřebujete udělat:

bleskově stáhnout do počítače,

automaticky roztřídit,

vylepšit na jediné kliknutí,

snadno vytvořit koláže i prezentace,

jednoduše nasdílet.

Kromě toho přímo z programu objednáte tisk fotek, fotoknih, kalendářů nebo fotoobrazů. Můžete si tak nechat vyrobit své fotky třeba přímo z letošního ČSOB Vokolo priglu a zhmotnit tak své běžecké úspěchy. Spolu s fotkami ze závodu dostanou dostanou všichni zúčastnění na svůj email informaci, jak tento zajímavý bonus zdarma využít. Zoner Photo Studio si můžete vyzvednout již dnes na této stránce. Z prostředí Zoner Photo Studia si pak můžete své fotky objednat vytištěné už od 5 Kč.

Foto koutek ZONER na EXPU

A aby toho nebylo málo, tak v závodním EXPU najdete i stánek Zoneru s originálním fotokoutkem, před kterým se můžete nechat vyfotit a získat tak nezapomenutelnou památku na pokořený "prigl". Fotky najdete také několik dnů po závodě v galerii na Zoneramě. Zde se také můžete na cokoliv ohledně Zoner Photo Studia zeptat.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu