česky anglicky
Závod jednotlivců › Propozice závoduHlídání dětí

MŠ Kometka - hlídání dětí na ČSOB Vokolo priglu 2018I v letošním ročníku budeme zajišťovat hlídání dětí. Chceme tak vyjít vstříc zejména těm rodinám, kteří se budou aktivně účastnit závodu, ale samozřejmě i divákům, kteří jednu z nějvětších sportovních akcí v Brně navštíví. Budete tak moci svěřit svou ratolest do zkušených rukou a v klidu si užít závod a jeho doprovodný program.

Spolupracovat budeme opět s mateřskou školkou Kometka - nejsportovnější školkou na Jižní Moravě, která se o vaše ratolesti postará a umožní vám tak v klidu si užít závod.

Hlídání bude určeno pro děti od 3 do 8 letTato služba bude zdarma, omezena pouze kapacitou, která je 25 dětí.

 

MŠ Kometka

Pro hlídání dětí budou určeny vnitřní prostory (viz plán areálu):

Pro děti budou připraveny omalovánky, pastelky, voskovky, tvoření z papíru, nejrůznější deskové hry, puzzle a další hry, které pro děti vychovatelky připraví.

Pro děti bude po dobu hlídání zajištěno jen základní občerstvení (voda a ovoce). Pokud se rozhodnete tuto službu využít, vybavte ho i odpovídajícím množstvím jídla, aby nebylo po dobu vaší delší nepřítomnosti hlady.

 

MŠ Kometka na Triexpert Vokolo príglu


Předání a vyzvednutí dítěte - DŮLEŽITÉ!

Do péče MŠ Kometka je možné dítě předat pouze po řádném vyplnění formuláře odpovědným zástupcem a předložením občanského průkazu. Každé dítě bude zároveň označeno nálepkou, kde bude napsáno jeho jméno. Vyzvednutí bude možné opět po předložení občanského průkazu.

Do prostor, kde bude odpovídat za děti MŠ Kometka nebudou mít rodiče přístup (podobně jako v hlídacím koutku IKEA), aby to dětem, které zde budou bez rodičů nebylo líto.