česky anglicky
Triexpert › TRIEXPERT

TRIEXPERT

Vůbec nezáleží na tom, zda denně polykáte spoustu naběhaných kilometrů či se jen rádi občas proběhnete a zafuníte na čerstvém vzduchu. Ať jste profesionálové či "hobíci" sdílíme s Vámi nadšení pro běh.

 

TRIEXPERT

specialista na běh, cyklistiku a plavání - www.triexpert.cz

běžecké prodejny v Brně, v Praze a v Českých Budějovicích a triatlonová prodejna v Praze

 


TRIEXPERT -Triexpert Cup běžecké závody

Brněnský letní běžecký pohár TRIEXPERT CUP. Seriál 21 dílčích závodů v Brně a okolí. Běhá se šest kalendářních měsíců, od dubna do září. Blíže na oficiálních stránkách závodu www.triexpertcup.cz.

A naše perla, běžecký závod pro širokou veřejnost TRIEXPERT Vokolo príglu. Běžecké klání v nádherném prostředí Brněnské přehrady.

 

 

TRIEXPERT - běžecké tréninkyBěžecké tréninky

Zájemcům nabízíme pravidelné běžecké tréninky na atletickém oválu i v tělocvičně.

Možnost registrace on-line. Tréninky jsou vedeny zkušenými trenéry a jsou určeny pro všechny věkové i výkonostní kategorie. Trénink je určen pro každého, kdo touží po dalším zlepšení a zlehčení svého běžeckého pohybu. Maximální počet účastníků na jednom tréninku je 20 běžců a běžkyň.

Součástí tréninkového porgramu jsou samozřejmě i individuální konzultace a jako bonus obdržíte zajímavou slevu do TRIEXPERTu. Více informací najdete zde.

 

 

TRIEXPERT - místo pro setkávání běžců

Autogramiáda v brněnském Triexpertu s Danielem OrálkemNejdůležitější je Váš pocit při běhu. Vyberte si správnou obuv, která bude Vašim parťákem při polykání desítek naběhaných kilometrů.

V TRIEXPERTu Vám rádi poradí a podělí se s Vámi o jejich bohaté běžecké zkušenosti. Provedou Vám diagnostiku techniky došlapu na běžícím páse a poradí, jak si správně vybrat běžeckou obuv.

K měření slouží jak dynamický způsob (Váš běh bosýma nohama na běžeckém pásu za snímání videokamery), tak statický způsob (krátké vyšetření na speciálním přístroji, který hodnotí individuální parametry Vašeho chodidla). Na základě zjištěných ukazatelů Vám budou doporučeny nejméně tři modely běžeckých bot různých běžeckých značek.

Kvalitní běžecké nádobíčko si můžete zakoupit již v pěti kamenných prodejnách v Praze, Brně, Českých Budějovicích a také na e-shopu. Na výběr zde najdete to nejlepší od řady světových značek. Otestujte si na běžeckém pásu boty třeba od japonské značky MIZUNO, vyberte si sportovní výživu ENERVIT a nebo si vyzkoušejte kompresní vybavení od švýcarského výrobce COMPRESSPORT.

V TRIEXPERTu Vás obslouží sportovci, kteří chtějí a umějí poradit...

 

Dejte svým nohám, to co potřebují ke zdravému pohybu na čerstvém vzduchu. Pomůžeme Vám žít Váš běžecký sen...


Váš Triexpert tým