česky anglicky

Ocenění Triexpert Vokolo príglu


Triexpert Vokolo priglu letos vstoupí do VIII. ročníku. Přestože se svou historií nemůže rovnat s takovými matadory jako jsou například závody Běchovice – Praha nebo Velká kunratická, přesto si za dobu své existence získal již velké renomé. Závod okolo Brněnské přehrady je oceňován nejen československou běžeckou špičkou a hobíky, ale i Českým atletickým svazem nebo Magistrátem města Brna.

 

TOP 10

Český atletický svaz vyhlašuje nejlepší běžecké závody mimo dráhu již od roku 2010. V loňském roce došlo k rozšíření počtu hodnocených kategorií na Běžecký seriál, Běžecká akce a Běžecký závod. A právě v kategorii Nejlepší běžecký závod se dostal loňský ročník Triexpert Vokolo priglu na úžasnou 3. příčku, kdy jej předstihli jen závody Vltava RUN a Běchovice-Praha.

Z dosavadních 7 ročníků TVP si jich rovných 5 odneslo cenu ze slavnostního vyhlášení TOP 10.

TOP 10 2016

Nejlepší sportovní akce města Brna

Vysokou kvalitu závodu opakovaně oceňuje i Magistrát města Brna, za nějž pořadí nejlepších sportovních akcí určuje „Akademie brněnského sportu“, která se skládá z brněnských sportovních novinářů, všech členů sportovní síně slávy a významných sportovních osobností.

Ve velké konkurenci významných sportovních akcí, pořádaných na území města Brna, se Triexpert Vokolo priglu umisťuje již pravidelně na předních příčkách. VII. ročník si vydobyl skvělé 5. místo, kdy jej předstihly jen akce takového formátu jako Hokejová utkání Open Air – KOMETA BRNO, Mistrovství světa silničních motocyklů - GRAND PRIX České republiky, Volejbal Brno – finálové utkání extraligy a Brněnský běžecký pohár 2016, který předstihl TVP pouze o jeden bod. Z vyhlášení nejlepší sportovní akce města Brna si z dosavadních 7 ročníků odneslo cennou plaketu posledních 5, a to nás jako pořadatele samozřejmě velice těší.

Nejlepší sportovní akce města Brna

Nechceme usnout na vavřínech a proto i do dalších ročníků budeme dávat svá srdce a nadšení, aby Triexpert Vokolo priglu byl i do budoucna synonymem kvalitního běžeckého závodu, na který se bude těšit nejen běžecká špička, ale každý, kdo si našel v běhání svůj smysl života.

Váš Triexpert tým