• TERMÍN ZÁVODU
  • 8.10.2022
  • DO STARTU ZBÝVÁ
  • 10 dní
  • (242 hodin)
  • TERMÍN ZÁVODU 8.10.2022
  • ZBÝVÁ 10 dní (242 hodin)
Jednotlivci › On-line přihláška

Pouze hvězdičkou označené položky jsou povinné

On-line přihláška

Registrace

 
Pokud je Vám méně než 15 let a máte zájem se závodu zúčastnit, napište na vokolopriglu@lukasberta.com a požádejte o výjimku (PDF formulář).
Vaše číslo slouží k tomu, abychom Vás mohli po závodě informovat o Vašem výsledku formou SMS zprávy.
Pokud máte k dipozici registrační voucher,
zde zadejte pětimístný bezpečnostní kód,
který je na něm uveden.

Kde najdu toto číslo?
 

Balíček

S ohledem na nouzový stav a krizová opatření Vlády ČR, která nás velmi zasáhla, jsme letos přistoupili k redukci obsahu startovního balíčku. Děkujeme, že v tom běžíte s námi ;-) Více informací zde.

Podrobný obsah letošního startovního balíčku zde. Podpořte nás prosím zakoupením účastnického trička nebo i darem v libovolné výši. Vyberte varianty níže.

Mizuno
Funkční tričko Mizuno v pánském a dámském střihu s logem závodu. Cena trička je 499,- Kč. Více informací zde. Zkontrolujte si prosím správnou velikost pánského a dámského střihu funkčního trička Mizuno.
Upozorňujeme, že zejména dámský střih je menší než u běžné konfekce.
 

Dar

Pro transparentnost budeme veřejně evidovat darované částky. Níže prosím zvolte, zda si případně přejete variantu s uvedením jména, příjmení či anonymní. Dar si můžete odečíst u daně z příjmů. Více informací zde.

 

Akce

 
Vrácení startovného
Triexpert
Každý registrovaný závodník, který uhradí startovné do 31.5.2020, si může jeho hodnotu odečíst při nákupu v TRIEXPERTU. Více informací zde.
Mizuno panic a panna
Mizuno
Šesti vybraným závodníkům, kteří poběží Vokolo priglu 2020 jako svůj vůbec první běžecký závod v životě, nabízíme sportovní vybavení hlavního partnera závodu značky Mizuno od hlavy až k patě! A navíc od července pro ně zajistíme osobní tréninkovou přípravu až do závodu. Více informací zde
Sleva
Triexpert
Každý řádně registrovaný závodník má nárok na slevu na služby TRIEXPERTU (speciální diagnostika a rozbor běhu, speciální diagnostika s watty, GURU nastavení posedu na kole, běžecké zátěžové testy). Bližší podmínky akce zde.
ČSOB pojišťovna
V rámci startovného automaticky získáváte hromadné úrazové pojištění u ČSOB Pojišťovny. Informace k obsahu pojištění úrazu a krytí zde.
 

Adresa

 
 

Zvláštní údaje

 
minut sekund
  Uveďte prosím jméno a telefon na osobu, kterou máme informovat, v případě, že se Vám během účasti na závodu něco stane (zranění, odvoz do nemocnice, apod.). Uvedení kontaktu není povinné, nicméně jej na základě zkušeností z minulého ročníku doporučujeme.
   
Stáhněte si aplikaci EPP a pomáhejte pohybem při tréninku na Vokolo Priglu již nyní. Díky nadaci ČEZ tak můžete v průběhu celého roku podpořit projekty, které jsou Vašemu srdci nejbližší.
Kontrolní pole

Upozornění

S ohledem na vývoj epidemiologické situace v roce 2020 a 2021 jsme XI. ročník závodu Vokolo priglu přesunuli na rok 2022.

Všem registrovaným v roce 2020 převádíme startovné na rok 2022.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým Vokolo priglu

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace běžců

Lukáš Berta
mobil: 608 167 070

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2022 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení