česky anglicky
Závod jednotlivců › On-line přihláška

Pouze hvězdičkou označené položky jsou povinné

Přeregistrace běžce

Zkrácené údaje žadatele, tj. již zaregistrovaného běžce.
Variabilní symbol naleznete v mailu, který Vám byl zaslán při registraci s předmětem "Potvrzení registrace" z adresy lenka.bertova (zavináč) vokolopriglu.cz
E-mail a telefonní číslo slouží k ověření skutečné identity žadatele!
(uvedené údaje musí být shodné s údaji v původní přihlášce a každý žadatel může být pro kontrolu vyzván k aktivnímu vyjádření souhlasu – dodatečné potvrzení pomocí e-mailu, případně telefonu)

Souhlasím se stornem své přihlášky a převádím ji na:
 
Údaje nového běžce
Vaše číslo slouží k tomu, abychom Vás mohli
po závodě informovat o Vašem výsledku
formou SMS zprávy.
 

Balíček

 
Podpora Centrum Anabell

Pokud nemáte zájem o jídlo po závodě nebo bavlněné tričko v rámci startovního balíčku, můžete podpořit charitativním darem až 200 Kč Centrum Anabell, které se zaměřuje na pomoc osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým (více informací).

Mizuno Zkontrolujte si prosím správnou velikost pánského a dámského střihu funkčního trička Mizuno.
Upozorňujeme, že zejména dámský střih je menší než u běžné konfekce.
ČSOB pojišťovna V rámci startovného automaticky získáváte hromadné úrazové pojištění u ČSOB Pojišťovny. Informace k obsahu pojištění úrazu a krytí zde.
Sleva Triexpert Každý řádně registrovaný závodník má nárok na slevu na služby TRIEXPERTU (nutriční diagnostika, zátěžové testy, GURU nastavení posedu na kole, diagnostika a rozbor běhu). Bližší podmínky akce zde.
 

Adresa

 

Zvláštní údaje

minut sekund
  Uveďte prosím jméno a telefon na osobu, kterou máme informovat, v případě, že se Vám během účasti na závodu něco stane (zranění, odvoz do nemocnice, apod.). Uvedení kontaktu není povinné, nicméně jej na základě zkušeností z minulého ročníku doporučujeme.
Kontrolní pole