česky anglicky
Závod jednotlivců › Propozice závoduStartovní listiny VP

Startovní listiny

Startovní listiny v PDF níže jsou vytvořeny k datu 8.10.2018 24:00. Pokud narazíte na nějakou nesrovnalost, kontaktujte prosím specialistku registrací Lenku Bertovou (viz. níže) nebo s ní
opravu vyřešte na místě přímo při vyzvedávání startovního čísla.
Děkujeme

Nápověda ke startovní listině

Nápověda ke startovní listině

Kontrola

  1. Zkontrolujte si prosím jméno, příjmení a ročník narození (případně věkovou kategorii uvedenou v propozicích zde).
  2. Zvýšenou pozornost pak věnujte startovnímu číslu (potřebujete jej znát pro vyzvednutí startovního balíčku a je rozhodující pro zařazení do konkrétní startovní vlny)
  3. V případě jakýchkoli nesrovnalostí kontaktujte specialistku registrací Lenku Bertovou (lenka.bertova@vokolopriglu.cz).
Startovní listiny závodu jednotlivců a týmů
seřazená dle startovního čísla i abecedně


Muži (abecedně)

Ženy (abecedně)

Týmy (skupina "T")

Firmy (skupina "S")

Společně (podle SČ)

 

Startovní číslo

Start a zázemí závodu

Vaši startovní vlnu naleznete na Vašem startovním čísle ve žlutém poli (jak je znázorneno na obrázku). ELITE využije svuj startovní koridor v první linii. Startovní číslo dostanete s Vaším jménem a příjmením ve startovní obálce při prezenci na závod.


Číslo má v sobě integrovaný měřící čip
. Číslo si prosím umístěte viditelně na hruď pomocí spínacích špendlíku (součást startovní obálky) a mějte ho po celou dobu závodu. Bez čísla Vám nebude změren čas a nebudete klasifikováni. Po doběhu se startovní číslo nevrací.

Měření času

Přidělení startovního čísla a konkrétní startovní vlny není pro Váš výsledek v závodě podstatné, neboť všem bude měřen tzv. reálný čas (od okamžiku Vašeho průběhu startovní čárou až do okamžiku doběhnutí do cíle). Dle tohoto času budete také zařazeni do celkové výsledkové listiny. Časový limit pro dokončení závodu je 2,5 hodiny.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu