česky anglicky

ČSOB Vokolo priglu - úvodní stránka

Vítáme Vás na webových stránkách běžeckého závodu kolem Brněnské přehrady - ČSOB Vokolo priglu.


PF 2019

Nejdůležitější termíny roku 2019

Můžete si zapsat do svých diářů tyto klíčové termíny roku 2019 :-)

Dárkové poukazy na X. ročník

Již nyní pro Vás máme připravený dárkový poukaz na X. ročník ČSOB Vokolo priglu 2019. Můžete si jej objednat emailem a poukaz Vám dorazí poštou nebo si ho osobně zakoupit na brněnské prodejně TRIEXPERTu.

Více informací o dárkovém poukazu najdete v tomto článku.

Ocenění 2018

IX. ročník, při kterém padl nový účastnický rekord v počtu 2243 doběhnuvších běžců a běžkyň, získal opět cenná hodnocení.

Přijměte výzvu oběhnout Brněnské móře

Je to výzva uběhnout 14,1 km. Čeká Vás krásná členitá trať kolem Brněnské přehrady. Je to vlastně 1/3 maratonu v krásné podzimní přírodě.

Přijměte tu výzvu. Postavte se na start nejlepšího běžeckého závodu v Brně. Postaráme se o Vás. Děláme vše pro běžce. Sami jsme sportovci a posbírali jsme zkušenosti na jiných běžeckých, bikových triatlonových a lyžařských závodech a vše, co se nám líbilo jsme promítli do našeho závodu.

I při účasti dvou tisícovek běžců Vás čeká příjemná až rodinná atmosféra, kdy si Vás bude hýčkat na dvě stě dobrovolníků. Eneregii doplníte na třech občerstvovacích stanicích a při teplém obědě po závodě. Dostanete účastnickou mediali a pamětní funkční tričko MIZUNO.

Čeká Vás i Vaše děti doprovodný program našich partnerů, vyhlašování výsledků na břehu Brněnského móře a na závěr tombola o hodnotné ceny.

Těšíme se na Vás.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s. TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc