česky anglicky

Triexpert Vokolo príglu - úvodní stránka

Ocenění 2016

Loňský VII. ročník byl pro nás nadmíru úspěšný. Vedle úžasných ocenění, které jsme si odnesli jak z vyhlášení TOP 10 Českého atletického svazu, tak z vyhlášení nejlepších sportovních akcí města Brna, jsme překonali účastnický rekord. Metu 2.000, která nám zejména v roce 2014 unikla o jednoho jediného běžce, jsme pokořili o rovných 49 účastníků, respektive doběhnuvších. Číslo 2.049 je tak jedna z výzev pro letošní VIII. ročník :)

Níže se můžete podívat, jak si TRIEXPERT Vokolo priglu 2016 vedl ve velké konkurenci ostatních závodů a sportních akcí:

 

Vyhodnocení účastnického dotazníku 2016

Každý rok se ptáme na zpětnou vazbu Vás běžců, abychom mohli závod stále vylepšovat a rozvíjet. Níže se můžete podívat na vyhodnocení dotazníku z loňského ročníku. Díky odpovědím 834 běžců a běžkyň, jsme získali zpětnou vazbu od 40 % účastníků. Již nyní se při přípravách dalšího ročníku odpověďmi zabýváme a budeme se snažit alespoň některé nápady přetavit v činy.

 

Významná čísla VII. ročníku

Chcete-li si udělat obrázek o nejdůležitějsích číslech VII. ročníku TRIEXPERT Vokolo priglu, podívejte se na stručnou statistiku:

 

Video ze VII. ročníku

 

Přípravy na VIII. ročník v plném proudu

Zatímco Vy již určitě pilně trénujete, my jsme se již po osmé nadšeně vrhli do nekonečného víru příprav podzimního běžeckého závodu TRIEXPERT Vokolo priglu 2017...

Řešíme financování, prodlužujeme smlouvy s osvědčenými partnery, sháníme partnery nové, jednáme o záštitách a uzavírkách silnic, plánujeme novinky....

Půl roku před startem závodu jsme spustili registraci, kdy se můžete hlásit on-line (soutěž jednotlivců, soutěž týmů) nebo osobně na brněnské prodejně TRIEXPERTU na ulici Milady Horákové 20.

A hlavně se na Vás těšíme na startu v sobotu 7.10.2017 v 10:55hod.

 

Děkujeme, že běháte s námi.

Tým TRIEXPERT Vokolo priglu

 

Start TRIEXPERT Vokolo príglu 2016