česky anglicky
Partneři › PartneřiV čem na prigl

Mizuno

V čem na prigl

Vokolo priglu může být oříšek, který však snadno rozlousknete, pokud si pořídíte ten správný moderní "louskáček" z Japonska. Právě Mizuno představuje jedinečné spojení svěžího designu a špičkových technologií, které jsou pro zemi vycházejícího slunce tolik typické. Intenzivním vývojem běžeckých bot dokázali inženýři v této firmě nasadit laťku skutečně hodně vysoko.

Pokud se do toho obujete společně s Mizunem, tvrdý asfalt se pro Vás změní na hebký mechový polštář, kamenité skalky rozčísnete bytelnou krosovou podrážkou, jako by to byla půvabná luční pěšinka, a cílovou rovinkou pak proplujete ladněji než s plachetnicí na vlnách přehrady.

Wave Rider, Hitogami nebo Horizon?

Boty v nové kolekci jsou lehčí, avšak bez toho, aby ztratili cokoli na své dokonalé účinnosti a pohodlnosti.

Wave Rider

Dvacátá generace modelu Wave Rider patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější běžecké boty. Univerzální silniční bota, která díky pružné textilii obepne chodidla jako druhá kůže a nový tvar vlnové desky zajistí maximální možnou stabilitu při dopadu i odrazu.

Wave Hitogami

Hitogami je lehká a dynamická bota, která vyhoví elitním běžcům i hobby sportovcům, kteří chtějí maximalizovat výkon. Tlumicí vrstva s vlnovou deskou a měkkou pěnou U4ic se postará o to, že v Hitogami může běžet prakticky každý závoďák, který se snaží překonat své limity a je úplně jedno, jestli se v cíli postaví na stupně vítězů, nebo zaběhne svůj vysněný čas uprostřed startovního pole.

Wave Horizon

Horizon  je dobrou volbou pro mohutnější běžce, kteří preferují bytelnou a stabilní botu. S výrazně tvarovanou vlnovou deskou, která zabrání nežádoucímu vyvracení kotníku a utlumí i běžce s hmotností kolem sta kilogramů, je Horizon synonymem pro maximální pohodlí. Zapomenout tak můžete již teď na nepříjemné oděrky nebo puchýře.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým TRIEXPERT Vokolo priglu