česky anglicky
Partneři › PartneřiVýživa na závod

Enervit

Brno Enervit

Výživa na závod

Trať závodu Vokolo priglu není právě snadná ani krátká. Posilnit se na takový výkon třeba krajícem dobrého chleba se sádlem, solí a cibulí se však může stát osudným nejen běžcům, kteří by se ocitli ve Vaší blízkosti, ale především Vám samotným. O sportovní výživě je dobré totiž něco vědět.

S chutí do toho, půl závodu hotovo!

Výživové doplňky Enervit pomáhají výrazným způsobem dosáhnout optimálního výkonu amatérům i profesionálům. Jsou neocenitelným pomocníkem při závodech a tréninku, dokážou nejen povzbudit tělo k maximálnímu výkonu, ale také zabránit křečím a předčasné únavě. Rychlejší regenerace organismu po běhu je samozřejmostí.

Co tělo sportovce vlastně potřebuje?

V nabídce Enervitu naleznete tyčinky, nápoje, gely i tablety. Kompletní sortiment slouží k doplnění energie, vitamínů i minerálů. Před tréninkem či závodem jde v prvé řadě pro předzásobení svalů energií a pro celkovou přípravu organismu na očekávaný sportovní výkon. Během sportovní aktivity bude nejdůležitější okamžité a rychlé doplnění energie a tekutin. Po výkonu pro změnu oceníte urychlení regenerace a obnovu vyčerpaných svalových vláken.

Výživové okénko

Enervit, jako partner závodu TRIEXPERT Vokolo priglu, pro Vás připravil stručný sumář zajímavých rad týkající se výživy pro vytvrvalostní sporty. Rozdělil je do 6-ti kapitol, kde najdete odpovědi na otázky, které vás v souvislosti s výživou již určitě mnohokrát napadly. Najdete tam však také zajímavé informace, o kterých jste doposud neměli ani tušení.

Výživové okénko

Pitný režim

Regenerace

Jak výživou zvýšit trénovanost

Jak na křeče

Jak jíst před závodem

Do závodu v plné síle

Výživový plán

Vyznat se v doporučeních je však jednodušší, než byste čekali! Pokud zavítáte na stránky Enervitu nebo navštívíte prodejce, zjistíte, že výživové plány pro běh, který trvá 1, 2 nebo 3 hodiny, půlmaratón i maratón jsou zpracovány velmi přehledně a srozumitelně.

Tyto plány jsou velmi populární a byly vytvořeny na základě zkušeností výživových odborníků a elitních sportovců. Umožní Vám lépe si rozvrhnout výživu před samotným závodem, v jeho průběhu i po jeho skončení. Enervit Vám připravil podrobný rozpis ve 3 variantách a to dle délky vytrvalostního výkonu. Vybrat si můžete, dle své výkonnosti, výživový plán určený na výkon do 1 hodiny; do 1,5 hodiny a na výkon trvající 2 hodiny.

Budete-li se jej v tréninku nebo při samotném závodě držet, výrazně tak zvýšíte svou šanci na lepší výkon i následnou regeneraci.

Výživové plány ENERVIT podle délky vytrvalostního výkonu

Výkon do 1 hodiny

Výkon do 1,5 hodiny

Výkon do 2 hodin

Pro bližší konzultaci o výživě a vhodných produktech navštivte prodejny TRIEXPERTu nebo jeho e-shop, kde si můžete produkty ENERVITu také zakoupit.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým TRIEXPERT Vokolo priglu