česky anglicky
Partneři › PartneřiVýživové okénko

Sportovní výživa Enervit

Enervit logo

Výživové značky po celém světě se dělí do dvou základních kategorií. Zástupci té první se věnují fitness a silovým disciplínám, zatímco výrobci z druhé kategorie cílí na vytrvalostní sporty a právě v této oblasti patří mezi nejznámější a nejkvalitnější italská značka Enervit.

Velkou zásluhu na tom, proč se Enervitu povedlo vydobít tak silné postavení na trhu sportovní výživy má skutečnost, že její začátky se datují až do roku 1972 a po celou dobu své existence je tato značka úzce propojena s medicínským prostředím. Díky tomu se daří udržovat vysokou kvalitu a efektivitu všech doplňků ať už pro nastartování organismu, rychlé doplnění energie, nebo snadnější regeneraci.

 

Výživové okénko

Enervit, jako partner závodu TRIEXPERT Vokolo priglu, pro vás připravil stručný sumář zajímavých rad týkající se výživy pro vytvrvalostní sporty. Rozdělil je do 6 kapitol, kde najdete odpovědi na otázky, které vás v souvislosti s výživou již určitě mnohokrát napadly. Najdete tam však také zajímavé informace, o kterých jste doposud neměli ani tušení.

Výživové okénko

Pitný režim

Regenerace

Jak výživou zvýšit trénovanost

Jak na křeče

Jak jíst před závodem

Do závodu v plné síle


Výživový plán

Velmi populární jsou výživové plány, které jsou vytvořeny na základě zkušeností výživových odborníků a elitních sportovců. Umožní vám lépe si rozvrhnout výživu před samotným závodem, v jeho průběhu i po jeho skončení. Enervit vám připravil podrobný rozpis ve 3 variantách a to dle délky vytrvalostního výkonu. Vybrat si můžete, dle své výkonnosti, výživový plán určený na výkon do 1 hodiny; do 1,5 hodiny a na výkon trvající 2 hodiny.

Budete-li se jej v tréninku nebo při samotném závodě držet, výrazně tak zvýšíte svou šanci na lepší výkon i následnou regeneraci.

 

Výživové plány ENERVIT podle délky vytrvalostního výkonu

Výkon do 1 hodiny

Výkon do 1,5 hodiny

Výkon do 2 hodin

 

Pro bližší konzultaci o výživě a vhodných produktech navštivte prodejny TRIEXPERTu nebo jeho e-shop, kde si můžete produkty ENERVITu také zakoupit.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš tým TRIEXPERT Vokolo priglu