česky anglicky

Zákaznický klub TRIEXPERT

Jak se stát členem klubu TRIEXPERT

Při nákupu jakéhokoliv zboží nad 1.000,- Kč vám bude nabídnuta zákaznická karta a zároveň tak členství v TRIEXPERT klubu. Pak se Vám začnou na klubové konto načítat všechny Vaše nákupy. Každý z nich Vás posune blíže k získání větší slevy.

Čím více nakupujete, tím větší slevu máte

Pokud přesáhne Váš nákup částku 3.000,- Kč, získáváte slevu 10% na další nákupy. Pokud překročíte částku 6.000,- Kč, získáváte 10% slevu již na první nákup včetně 10% slevy na veškeré budoucí nákupy. Více informací najdete na webových stránkách Triexpert.

Nákup bez klubové karty

V případě, že při nákupu u sebe nemáte svoji kartu, nic se neděje, stačí nahlásit své iniciály a o své body nepřijdete.

Rozsah slev

Slevy platí na nezlevněné zboží v prodejnách TRIEXPERT. Na zlevněné zboží není poskytována další sleva. Slevu není možné uplatnit na dárkové poukazy, knihy, časopisy a sportovní výživu, elektonika.

Platnost

Karta je platná bez omezení. Karta je přenosná s výjimkou startovného na Triexpert Vokolo príglu.

Další výhody členství

Výhodnější startovné na běžeckém závodě TRIEXPERT Vokolo príglu, včasná informovanost o novinkách, slevách, akcích, trénincích a závodech.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Svým členstvím v klubu TRIEXPERT poskytujete firmě TRIEXPERT  s.r.o., se sídlem Radlická 3201/14, Praha 5, IČ: 246 65 606, provozovateli prodejen TRIEXPERT, souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.