česky anglicky

Anita - funkčnost, komfort a pohodlí při všech sportovních aktivitách

Anita

Anita je firma s dlouholetou tradicí a odbornými znalostmi, která splňuje individuální potřeby svých zákaznic. Spodní prádlo z kolekce Anita active je vysoké kvality, je vypracované do nejmenšího detailu a zaručuje komfotní nošení a dokonalé tvarování.

Anita

Při většině sportů je poprsí vystaveno extrémnímu zatížení. Odborníci změřili, že se při běžném joggingu prsa vychýlí při každém kroku o 9 cm – přepočteno na vzdálenost běhu 1 km to představuje posun o 84 metrů. Při uběhnutí maratonské vzdálenosti už jde o 3,5 km vzdálenost. To je číslo, nad kterým bychom se měli zamyslet! Pokud chcete, aby si vaše poprsí zachovalo svůj tvar, pevnost a pružnost je čas investovat do kvalitní sportovní podprsenky! Sportovní podprsenka Anita active dokáže zadržet až 80% výkyvů citlivé prsní tkáně, díky použitým funkčním materiálům a důmyslnému střihovému řešení bude skvělým partnerem pro všechny vaše sportovní aktivity.

Navštivte stánek v místě závodu, kde vám poskytnou při výběru vhodného sportovního prádla odborné poradenství a také slevu na zboží ve výši 10 %.

Engineered in Germany – produced by Anita

www.anita.com/active

 

Děkujeme, že běháte s námi

Váš tým ČSOB Vokolo priglu

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.
TRIEXPERT - specializované běžecké prodejny a triatlonová prodejna Jaderná elektrárna Dukovany - skupina ČEZ - výroba, distribuce a prodej elektrické energie MILT s.r.o. – výrobce a realizace montovaných systému Mizuno – běžecké boty, textil a doplňky Povodí Moravy, s.p.
Statutární město Brno Jihomoravský kraj Městská část Brno-Bystrc
Bartosini Cestovní kancelář BRENNA 2XU Enervit Sportuj lepe SIEMENS BornToSwim Anita Konica Minolta SAP Bjež BRNET - Internet pro Brno SAUNIA - saunový svět Jedna Báseň Zoner Photo Studio CEBU MANGO MUNI Fakulta sportovních studií Dobrovolníci Fakulty sportovních studií TJ Lodní sporty Brno - tělovýchovný oddíl Chicco d'Oro Nevidomí maséři Life! Veletrhy Brno Začnu dnes Hotel International Starobrno Johnny Servis Lesy Města Brna Lesy ČR Profi interiéry Dopravní podnik města Brna Kalitech Moravská hasičská jednota Jaso Cash and Carry Mattoni Víno Veverka Vodní zachranná služba Brno město Městská policie Brno Policie České republiky Hvězdárna a planetárium Brno RUN magazin Hitrádio TV BRNO 1 Kam za sportem Anabell Nadace ČEZ