• TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme
  • TERMÍN ZÁVODU
  • připravujeme

Anita - funkčnost, komfort a pohodlí při všech sportovních aktivitách

Anita

Anita je firma s dlouholetou tradicí a odbornými znalostmi, která splňuje individuální potřeby svých zákaznic. Spodní prádlo z kolekce Anita active je vysoké kvality, je vypracované do nejmenšího detailu a zaručuje komfotní nošení a dokonalé tvarování.

Sportovní podprsenka "Air control DeltaPad"

Sportovní podprsenka dokáže díky unikátní trojúhelníkové pěnové výztuži dokonale držet poprsí při všech sportovních aktivitách. Promyšlené úsporné přichycení této výztuže ke košíčkům umožňuje perfektní odvětrávání pokožky. Extra lehká síťovina, mimořádně hebký, propustný a tvarující spodní lem a ergonomicky tvarovaná ramínka zaručují komfort při nošení. Podprsenka získala na mezinárodním veletrhu sportu ocenění ISPO AWARD 2017.

Při většině sportů je poprsí vystaveno extrémnímu zatížení. Odborníci změřili, že se při běžném joggingu prsa vychýlí při každém kroku o 9 cm – přepočteno na vzdálenost běhu 1 km to představuje posun o 84 metrů. Při uběhnutí maratonské vzdálenosti už jde o 3,5 km vzdálenost. To je číslo, nad kterým bychom se měli zamyslet! Pokud chcete, aby si vaše poprsí zachovalo svůj tvar, pevnost a pružnost je čas investovat do kvalitní sportovní podprsenky! Sportovní podprsenka Anita active dokáže zadržet až 80% výkyvů citlivé prsní tkáně, díky použitým funkčním materiálům a důmyslnému střihovému řešení bude skvělým partnerem pro všechny vaše sportovní aktivity.

Sportovní masážní kalhoty "Sports tights massage"

Sportovní masážní kalhoty padnou doslova jako druhá kůže. Jsou vyrobeny z Power-materiálu opatřeného trojrozměrnými nopy, které tonizují a masírují pokožku. Materiál je navíc rychleschnoucí, prodyšný a pečuje o příjemné klima pokožky. Komfortní pocit při nošení zaručují extra ploché švy, zvlášť prodyšný lem v pase a bezešvé lemování na konci nohavic. Výrobek získal ocenění ISPO AWARD 2018.

Soutěž na FB Vokolopriglu o sportovní masážní kalhoty

"Sports tights massage"

O tyto sportovní masážní kalhoty můžete soutěžit na našem facebookovém profilu.

 

Engineered in Germany – produced by Anita

www.anita.com/active

 

Děkujeme, že běháte s námi

Váš tým ČSOB Vokolo priglu

Pomozte nám

Vokolo priglu, podobně jako další společenské aktivity, se díky koronaviru dostalo do nepříznivé situace. Pokud nám chcete pomoci, budeme velmi rádi. Můžete si při registraci koupit funkční účastnické tričko nebo nám darovat libovolnou částku.

Každému, kdo pomůže našemu závodu alespoň 300,- Kč, nabízíme samolepku … Kdo nám přispěje částkou 1.000,- Kč a výše, bude v tombole o doživotní startovné …

další aktuality

Partneři

Závod je pořádán za podpory Statutárního města Brna, Jihomoravského kraje, městské části Brno-Bystrc.
Záštitu nad závodem převzali primátorka Statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková, radní Jihomoravského kraje Mgr. Ing. Taťána Malá a JUDr. Tomáš Kratochvíl, starosta městské části Brno-Bystrc.

Kontakty

Ředitel závodu

Petr Božek
mobil: 724 870 607

Registrace

Lenka Bertová
mobil: 702 669 608

Propagace

Lucie Šlechtická
mobil: 604 898 935

Elitní závodníci

Tomáš Kalina
mobil: 775 082 588

Koordinátor závodu

Jan Huppert
mobil: 733 679 954

Zázemí závodu

Ondřej Zikmund
mobil: 605 457 715

Brněnský klub běžeckých a sportovních aktivit z.s.

IČ: 228 46 425, DIČ: CZ 228 46 425
se sídlem Milady Horákové 890/20, Zábrdovice, 602 00 Brno zapsán v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka L 15252

2020 © Brněnský klub sportovních a běžeckých aktivit z.s. | Tvorba webových stránek | Běžecké boty a běžecké vybavení